यो मज्जाले धेरै धेरै प्रकारको मास वा कुनै मेक्सिकन-शैली डिशमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। चूने र क्लिन्ट्रो स्वादले एकसाथ मेल खान्छ र अति बलियो छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप सेतो सिरका
- 1/3 कप सब्जी तेल
- 1/3 कप ताजा सिलिलाउरो, कटाई
- 1/4 कप पानी
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 कोमको कास
- 1 tablespoon cumin
- 1 चम्मच सूखे मेक्सिको अयगानो
- 1 चम्मच समुद्र नमक
- 2 चम्मच हल्का मिर्च पाउडर
- 2 चम्मच कालो मिर्च
- 1 चम्मच एन्को मिर्च पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक ढक्कन संग एक प्लास्टिक को कंटेनर मा संयोजन अचार सामाग्री र स्टोर। तयारी पछि 5 दिन सम्म फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्।
2. मारिना बीफ, भेडा र सुँगुर लगभग 6 देखि 12 घण्टासम्म, कुखुरी 4 घण्टासम्म र 30 मिनेट 1 मिनेटको लागि माछा। 15-30 मिनेटको लागि समुद्री जहाज चिन्ता।
3. यदि यो झुकाव हो भने, मासु खानुपर्छ पछि, सससिनमा मिश्रण राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। मध्यम-कममा गर्मी घटाउनुहोस् र 6-8 मिनेटको लागि उकालो।
गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कटाईको मासु बिरुवा लगाउनुहोस् वा चावलमा थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 82 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 606 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |