यो कोक मा मकई पकाउने उत्तम तरीका हो। यो सरल छ र यस क्विनिस्सिभ गर्मीको खानामा उत्कृष्ट स्वाद जोड्छ। यो भन्दा धेरै सरल छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6-8 मकैको ताजा कान
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्यान्सर प्रशोधन गर्नुहोस् जब तपाईले यो घर पाउनुभयो। एक घण्टा पहिले तपाई यसलाई सेवा गर्न चाहानुहुन्छ, मकईलाई हान्नुहोस् र रेशम हटाउनुहोस्। गहिरो कन्टेनर बर्फ पानीमा मकलाई राख्नुहोस्।
- पानीको ठूलो बट्टा एक फोडामा ल्याउनुहोस्। नींबूको रस र पानीमा शर्करा थप्नुहोस्। नुन जोड्नुहोस् यसले कर्नेललाई कडा बनाउँछ।
- पानी फोडा जोड्दा मकई जोड्नुहोस्। पानी पानीको फोहोर दोश्रो पटक आउन दिनुहोस्, र यसलाई 2 मिनेटको लागि उकालो दिनुहोस्, र अरू, कम छैन। गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्।
- 10 मिनेटको लागि मकलाई हट पानी हटाइदिनुहोस्। त्यसपछि धेरै मक्खन संग सेवा। मकई 1 घण्टा सम्म गर्म पानीमा खडा हुन सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 878 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 237 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |