स्मोक गरिएको सामोन पिट एक सुरुवात एपटिजर हो जसले धोका दिने सरल बनाउँछ - फूड प्रोसेसरको सबै अवयवहरू सँग मेल खान्छ र तपाईं जान तयार हुनुहुन्छ।
स्मोक गरिएको सामन ताजा सामन हो जुन, धुप्रो धुम्रपान वा चिसो धुम्रपान गरेर धूम्रपान गर्ने प्रक्रिया हो। यो नुस्खाको लागि, तपाईं ठन्ड-स्कोक्लो गरिएको सामन प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ, जसको अर्थ यो कम तापमानमा स्लिम गरिएको छ ताकि यसले पकाउँदैन। स्मोक गरिएको सामन फ्लैट, एयर-तंग प्याकेजहरूमा प्रस्तुत गरिएको छ र केहि फरक नामहरू हुन सक्छ, नोवा र स्काट्स्की सबैभन्दा सामान्य हो। बस निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंले लोक्स प्रयोग गर्नुहुन्न, जो यो नुस्खाको लागि धेरै नुहाउने हो, वा ग्वारलोक्स, जो मसाले थपिएको छ।
यो स्कोक्लिक सामोन पिटको पछाडिको वर्गीकरणको साथ साथ, वा अझ प्रभावकारी प्रस्तुतीकरणको लागि, व्यक्तिगत लघु पेस्टहरूमा पिटको गुड़ियाप्प राख्नुहोस् र एक प्लेटमा व्यवस्थित गर्नुहोस् वा तपाईंको अर्को पार्टीमा घोडा डीउ ओभरको रूपमा पास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बजे। प्याकेज गरिएको धूम्रपान गरिएको सामन
- 6 बजे। कम फ्याट
- क्रीम
- पनीर , नरम
- 1 चम्मच ताजा निचोमा नींबूको रस
- 1/4 चम्मच सूखे डिल
- ड्यास जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा राख्नुहोस्।
- सुचारु सम्म प्रक्रिया गर्नुहोस्।
- सेवा गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 116 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 36 मिलीग्राम |
| सोडियम | 79 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |