यो पोर्चुगल मासुबल्स नुस्खा धेरै परिवारहरूको एक ठूलो मनपर्छ, र बनाउन सजिलो छ। यो संस्करण टमाटर, टमाटर चटनी, र मशरूम सूप को क्यान्डसेड क्रीम संग बनाइएको छ।
स्वादिष्ट रोजगारीको भोजनको लागि चावल वा आलुको पोर्सेप मासुबलहरू सेवा गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
पोकोपिन माटबल्स Chunky टमाटर सस संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड दुबला मैदान मासु
- 1 ठूलो प्याज, मिनिसिङ
- 1 कप नुहाउने चावल
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- लसुन पाउडर स्वाद गर्न
- 1 गर्न सक्छन् (14.5 औंस) टमाटर
- 1 गर्न सक्छन् (8 औंस) टमाटर चटनी
- 1 कर सकते हो (10.5 औंस) मशरूम सूप को कंडेड क्रीम
- 1 कटा हरा हरी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा, मासुको मासु, प्याज र चावल मिलाउनुहोस्। नमक, काली मिर्च र लसुन पाउडर जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- मासु मिश्रण को 1 1/2 इन्च मासुबलमा आकार गर्नुहोस्
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा तेल हाल्नुहोस्। मासुबलहरू थप्नुहोस् र सबै पक्षमा खानुपर्छ जबसम्म पकाउनुहोस्।
- एक माध्यम सससेन मा, टमाटर, टमाटर चटनी, कटा हरी बेल काली मिर्च, र मशरूम सूप को क्रीम जोडन्छ। एक फोडा ल्याउनुहोस्; गर्मी घटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि उकालो
- स्किलेटमा पोर्सुनिन मासुबलहरू माथि टमाटर चट्याएर टाँस्नुहोस् र त्यसपछि 350 एफ मा 45 मिनेट देखि 1 घण्टासम्म उठाउनुहोस् वा मासुबलहरू पकाएर पकाउनु पर्दछ।
- यदि स्किलेट ओवन सुरक्षित छैन, एक पाक डिशमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 868 |
| कुल मोटा | 47 g |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 235 मिलीग्राम |
| सोडियम | 25 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 53 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 56 g |