यस मैदानमा बीउ र गोभी कोसेरोलमा एक चावलको डिश थप गर्नुहोस्, एक पूरा भोजन बनाउन वा मसिड आलुसँग सेवा गर्नुहोस्। यो एक दैनिक परिवार को भोजन को लागि एक स्वादिष्ट पकवान छ।
यो एक स्वादिष्ट संयोजन हो, मेरो skillet असामान्य गोभी जस्तै। एक saucier भरने को लागि जमीन बीफ मिश्रण को लागि एक सानो टमाटर सॉस जोडें।
यो पनि हेर्नुहोस्
अस्वीकृत गोभी रोल: समय को एक अंश मा महान स्वाद
22 परिवार-सुखी ग्राउण्ड बीफ Casseroles
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 1 1/2 पाउन्ड दुबला मैदान मासु
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 1/2 कप कटा हरित घंटी मिर्च
- 1 रस (14.5 औंस) रस संग, टमाटर को टुकडे
- 2 चम्मच साइडर सिरका
- 1 चम्मच शर्करा, वैकल्पिक
- नमस्ते र ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 हेड गोभी, लगभग 1 1/2 देखि 2 पाउन्ड
- 3/4 कप हल्का कपडा पनीर को टुक्रा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्। लाइट मक्खन 2-क्वार्ट क्यासेरोल।
- एक ठूलो स्किलेटमा प्यान्ट गर्नुहोस्, माटोको माछा खानुहोस्, कटा प्याज, र काँचो हरियो काली मिर्च नभएसम्म मासु गुलाबी हुनुहुन्न; मोटो बन्द
- Diced टमाटर, सिरका, चीनी, र लसुन पाउडरमा हलचल। 10 मिनेटको लागि सिंकर, खाली, प्रायः हिउँदिरहन्छ।
- स्वाद र नमक र ताजा जमीन कालो मरिच थप गर्नुहोस्, आवश्यक छ।
- क्यूबेज 6 वटा पट्टिमा राख्नुहोस् वा सुत्ने चोटी।
- एक इन्च पानी को बारे मा र एक ठूलो सॉसप मा लगभग 1 चम्मच नमक राखिये। गोभी जोड्नुहोस् सस्यानमा र फोडा ल्याउनुहोस्।
- मध्यम-कममा गर्मी घटाउनुहोस्, प्यानको आवरण गर्नुहोस्, र लगभग 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा निविदा नभएसम्म। राम्रो तरिकाले नाली।
- गोभी को हल्का ढंगले मक्खन 2-क्वार्ट पकाउने डिशमा व्यवस्थित गर्नुहोस्। गोभीमा गोडा र टमाटर मिश्रण बनाउनुहोस्।
- 20 देखि 25 मिनेट सम्मको बगाएको गोभी कालीकोला बनाउनुहोस्।
- पनीर पिघ्न नभएसम्म क्यासेरमाथि पनीर र बेक को बारे मा 5 मिनेट लामो लाग्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 404 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 114 मिलीग्राम |
| सोडियम | 314 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 37 g |