सशक्त र सान्त्वनाजनक, यो सेब रोटी पछाडि बिस्तार र जाडो महिनाको लागि एकदम राम्रो छ र सिजनको स्क्यानको साथ तपाइँको घर भर्नेछ। यद्यपि यी हलवाहीहरू एक हप्तामा मिठाईको लागि पर्याप्त सजिलो हुन्छ, तिनीहरूसँग एक सुन्दर घर-पकाएको सारिणी पनि छ जुन छुट्ट्याउँदो र विशेष पारिवारिक डिनरको छुटहरुका लागि एकदम राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप 1/2 1/2 "सारा अनाज रोटी क्यूब्स
- 1 कप सेब टुकडे (पतला कटाई)
- 1/4 कप अखरोट (कटाई)
- 3/4 चम्मच दालचीनी
- 1/4 चम्मच अखरोट
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 कप
- बादाम दूध
- 1/3 प्याला र 1 चम्मच एव्वेक्ट इक्टार (वा मेपल सिरप, प्लस ब्रेकिंगको लागी अधिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ। हल्का तेल दुई दुई-प्याकेट heatproof बर्तन वा, वैकल्पिक रूपमा, 6 6 औंस रैकिकिन्स। छुट्याइएको।
- एक मध्यम आकारको कटोरामा राम्रो तरिकाले मिलाएर रोटी क्युब, सेब टुक्राहरू, अखरोट, दालचीनी, अख्तियार र नमक मिलाउनुहोस्। एक काठ को चम्मच को उपयोग गरेर, बादाम दूध र एवेव चित्र मा हलचल र मिश्रण को 10 मिनेट को लागि खडा गर्न अनुमति दिनुहोस।
- पोर्न तयार तयार भान्सामा र सुनको खैरो, लगभग 30-35 मिनेट सम्म सेंकना। (यदि बेकिंग रैमकिन-आकार पिडिंगहरू, 15-20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।) सिरपको साथ बहाव र भित्ता दालचीनी कमाण्डको गुड़ियोपसँग गहिरो सेवा दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 135 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 129 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |