यो आलू सलाद लाल आलू र एक स्वादिष्ट मेयोनेज र खट्टा क्रीम ड्रेसिंग संग बनाइन्छ। रातो र हरियो प्याज र कालोरीले यो क्लासिक सलादमा कुरकुरा थप्दछ, र कडा मेहनतको अण्डा केहि प्रोटीन र अतिरिक्त स्वाद जोड्दछ।
कम स्टार्च रातो आलुले सलादहरूको लागि राम्ररी पकड्यो, तर गोलो सेतो, नयाँ आलु, वा कम स्टार्चका साथै "मोटो" आलु पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड रातो पखालो आलु, खसेको छ
- 2 ठूलो अन्डा
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 1/4 कप कटा लाल प्याज
- 1/4 कप कटा हरियो प्याज (स्केलियन)
- 2/3 देखि 3/4 कप मेयोनेज
- 1 चम्मच सेतो सिरका
- 1 चम्मच खट्टा क्रीम, वैकल्पिक
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
आलु खुर्सानी गर्नुहोस् वा तिनीहरूलाई अनपिल गर्नुहोस्। कुनै पनि चोट लागेको वा क्षतिग्रस्त भागहरू वा आँखा बन्द गर्नुहोस्।
आलु काट्ने आकारको आकारमा काट्नुहोस् र मध्यम सससेनमा राख्नुहोस्। आलुलाई पानीमा राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। मध्यम-थोरै मध्यममा गर्मी घटाउनुहोस् र लगभग 10 मिनेटको फोडा उडाउनुहोस्, वा आलु सम्म मात्र निविदा हुनुहोस्। मल र ठिक गर्न कडा झ्यालबाट खडा गरौं।
त्यसबाहेक, एक ससनी मा अण्डा राख्नुहोस् र पानी संग आवरण गर्नुहोस्।
मध्य उच्च गर्मीमा पूर्ण फोडामा अण्डा ल्याउनुहोस्। प्यानको आवरण गर्नुहोस्, अण्डाहरूलाई गर्मीबाट हटाउनुहोस्, र उनीहरूले 15 देखि 17 मिनेटसम्म खडा गर्दछन् (यदि तपाईं मोनिस्टर योगहरू मनपर्छ भने)। आवरण हटाउनुहोस्।
अन्डाहरू भत्काउनुहोस् र तिनीहरूलाई ठुलो पानी चल्न दिनुहोस्। जब तिनीहरू पिक्सेल ह्यान्डल गर्न पर्याप्त हुन्छ, तिनीहरूलाई काट्नुहोस्।
ठूलो कटोरामा कटा अण्डा, अजमेर, रातो र हरियो प्याजको साथ ठुलो आलु राख्नुहोस्। राम्रो तरिकाले ठुलो सम्म कभर र फ्रिज गर्नुहोस्।
मेयोनेज, सेतो सिरका, खट्टा क्रीम, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। धीरे देखि मिश्रित मिश्रण मा आलु मिश्रण मा हलचल सम्म।
4 सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
रातो आलु सलादले खट्टा क्रीम र डिलको साथ
पनीर आलु सलाद र मस्टार्ड र मेयोनेज ड्रेसिंग संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 495 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 244 मिलीग्राम |
| सोडियम | 361 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |