यो एक स्वादिष्ट छ, फ्रिटी स्पाइजिङ संग संग्रिरा नुस्खा लाल रात, ब्रान्ड, खट्टे, सेब, र तरबूज संग बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बोतलों सूखी लाल शराब
- 1 कप ब्रान्ड
- 1/2 कप शर्करा
- 2 सुन्तला (राइन्ड संग कटाई)
- 2 लेन्स (राइन्ड संग कटाई)
- 2 सेब (छालाको साथ कटाई)
- 1 honeydew melon
- 2 दालचीनी लठ्ठीहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू एक ग्यालन पिचर वा पंच कटोरामा मिलाउनुहोस्।
- स्वादले धेरै घण्टाको लागि मिश्रण गर्न दिनुहोस्।
- धेरै बर्फ भन्दा माथि सांग्रिया सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 202 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |