गर्मीको गर्मीमा तातो र ताजा तातो गिलास भन्दा गर्मीमा केहि संतोषजनक छैन। यो नुस्खा एक प्यारी क्लासिक मा मोडिस्ट हो: एक नींबूले स्प्रेजर। यहाँ तपाईंको लेन्सबाट अझ धेरै रस प्राप्त गर्न एक टिप हो: तपाईंको हथेलीको साथ थिच्दा जबरजस्ती सतहमा घुमाउनुहोस् वा निचोड गर्नु अघि लगभग 30 सेकेन्डसम्म माइक्रोमा माइक्रो माइक्रोवेमा उचाल्नुहोस्। त्यसोभए, तपाईंको नींबूले स्प्रेजरहरू स्वादको साथ फ्याँकिनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप ताजा नींबू रस (लगभग 9 लेन्स)
- 1 कप शर्करा
- 2 लम्बिहरु, धेरै पतला कटाई
- 1 बोतल (1 लीटर) क्लब सोडा, चिसो
- बर्फ क्यूब्स को 3 कप (वा आवश्यक छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो पिचलरमा, नींबूको काली र चिनो जोड्नुहोस् जब सम्म कि शर्कु भंग हुन्छ।
- पतली काटिएको लिमहरू, क्लब सोडा र आइस क्यूबहरू थप्नुहोस्।
- राम्रो हलचल सुनिश्चित गर्नुहोस्, तर यति बलियो छ कि तपाईंले बर्फ तोक्नुहुन्छ।
- राम्रो तरिकाले भरिएको चिल्लो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 156 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 212 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |