यो स्वादिष्ट बीएलटी लपेटो स्यान्डविच समय अगाडी बनाइयो र आइस प्याक वा जमेको रस बक्स वा दुई साथ असीमित लंच बक्समा राखिएको हुन सक्छ। यो एक लंच बक्स को लागि एक अचम्मको नुस्खा हो, वा घर मा छिटो भोजन को लागि यो पनि राम्रो छ।
म बेकनको प्रकार मनपर्छ र शेल्फ स्थिर छ। माइक्रोसफ्टमा यसले केवल एक मिनेट वा दुई ताप ताप्न सक्छ कि बेकन सुपर कुरकुरा र उत्तम बनाउन। तपाईं निस्सन्देह, यो नुस्खाको लागि परम्परागत तरिकामा फेरी बेकन सक्नुहुन्छ, वा कम ग्याँसको लागि ओवनमा यसलाई बेक गर्नुहोस् ।
यस स्यान्डविचको लागी हातमा सबै सामग्रीहरू राख्नुहोस् र तपाईले केहि मिनेटमा यसलाई बनाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 औंस क्रीम पनीर (नरम)
- 4 देखि 5 आटा अश्रुलास
- 2 टमाटर (बीउ र कटा)
- 2 avocados (कटाई)
- 2 हरित प्याज (कटाई)
- 10 स्लाइस बेकन (फ्राइड कुरकुरा र टुक्रा)
- 1/3 कप खेत सलाद ड्रेसिंग
- 2 चम्मच मेयोनेज
- 2 कप मिश्रित सलाद ग्रीन्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक फलाम क्रीम पनीर प्रत्येक आटा कष्टिल्लामा फैलाउनुहोस् र अलग।
- ठूलो कटोरामा टमाटर, एभोकैडो, हरियो प्याज, पकाएको बेकन, भाडा सलाद ड्रेसिङ, र मेयोनेज संयोजन र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- यस मिश्रण को सलाद ग्रीन्स संग तुर्किलस र माथि मा राख्नुहोस; माथि उठाउनुहोस्। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस् वा 3 देखि 4 घण्टाको लागि राम्ररी र चिसो लगाउनुहोस्, त्यसपछि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1630 |
| कुल मोटा | 63 g |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 21 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 28 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,217 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 225 g |
| आहार फाइबर | 25 g |
| प्रोटिन | 40 जी |