मक्खन चिकन एक स्वादिष्ट भारतीय मसालेदार चिकन डिश हो। अब तपाई यसलाई ग्रिलमा बनाउन सक्नुहुन्छ। उत्तम नतिजाको लागि सम्पूर्ण चिकन काट्नुहोस् प्रयोग गर्नुहोस्। तपाईं पिघल मक्खन वा घेरा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ जुन स्पष्ट मक्खनको रूपमा पनि चिनिन्छ, जुन कुनै पनि भारतीय किराना स्टोरमा फेला पार्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 3 देखि 4 पाउंड (1.4 देखि 1/8 किलोग्राम) क्लोजमा चिकन, छाला हटाइयो
- 1/2 कप (120 एमएल) प्याज, शुद्ध
- 1/2 कप (120 एमएल) सादा दही
- 1/2 कप (120 एमएल) पिघल मक्खन वा घेरा (स्पष्ट मक्खन)
- 4-5 लौने लसुन, मिनिड
- 1 serrano मिर्च, बीउ र माइनर
- 2 चम्मच (30 एमएल) जमीन अदरक
- 1 चम्मच (15 एमएल) धनी बीज, जमीन
- 1 चम्मच (15 एमएल)
- तेल
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक उथली गिलास डिशमा छाला रहित तिमाही कुखुरा राख्नुहोस्।
- सबै बाहिरी अवयवहरू संयोजन गर्नुहोस्, मक्खन वा घेरा बाहेक, कटोरामा।
- माटो मिश्रणमा चिकन। 8-12 घण्टाको लागि फ्रिज ढाक्नुहोस् र फ्रिजमा खानुपर्छ।
- फ्रिजबाट चिकन हटाउनुहोस् र 20-30 मिनेटको लागि खडा गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- बीचमा, आधा कप मक्खन लिनुहोस् र सससेनमा पिउनुहुन्छ; 3-5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- हल्का तेलको ग्रिल रैकमा कुखुरा राख्नुहोस् र 35-45 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, अक्सर चिकन मुर्छ र पिघल मक्खन संग बर्बाद।
- जब चिकन पुरा तरिकाले पकाएको छ (वा धेरै स्पेसमा 165 डिग्रीको आन्तरिक तापमान सम्म पुग्छ), ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र बाँकी पिघ्ने मक्खनको साथ माथिको सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1349 |
| कुल मोटा | 85 जी |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 31 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 444 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,300 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 124 g |