मैले सबै समय सोधें, "के यो कद्दी रोटीको लागि यो समय हो?" निस्सन्देह, संयुक्त राज्यमा, हामी सामान्यतया पतनमा कद्दू खाऔं। तर सबै वर्षको किराना पसलहरूमा डिब्बाबंद कद्दिन उपलब्ध छ, किन पर्खनु हुन्छ?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 अन्डा
- 2 1/3 कप शर्करा
- 1 कप सब्जी तेल
- 1 15 औंस ठोस पैक कद्दिन हुन सक्छ
- 3 कप आउँ
- 1 चम्मच नमक
- 1 3/4 चम्मच
- बेकिंग सोडा
- 2 3/4 चम्मच दालचीनी *
- 3/4 चम्मच अखरोट *
- 3/4 चम्मच लौंग *
- 1/4 चम्मच सबैस्पेस *
- 1 कप नट (कच्चा, कटाई र हल्का टोस्टड)
- 1/3 कप गोल्डेन किशमिश (वा एक 1/3 कप अधिक पागल)
- Topping को लागि:
- 1/4 कप शर्करा
- 1 चम्मच दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वहेतमा ओवन 375 डिग्री एफ। ग्यास दुई ढोका प्यान्स वा 24 मफिन कप।
- ठूलो कटोरीमा अण्डा, शर्करा, तेल र कद्दी जोड्नुहोस् र सुचारु सम्म हलचल गर्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरामा, तार व्हिस्क संग सूखी अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस्। पागल र किशमिश जोड्नुहोस्। अण्डा मिश्रणमा थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- बल्लेबाजको साथमा खुट्टा र मफिन कपहरू भर्नुहोस्।
- सानो कटोरामा अवयव सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। रोटी रोटी वा मफिन ब्याटर भन्दा बढी छिटो
- 375 डिग्री फिर्तीमा 1 घण्टा र 10 मिनेटको लागि रोटी बनाउनुहोस्, वा 35 देखि 40 मिनेटको लागि मफिन। जब रोटी गरेको छ, केन्द्रमा सम्मिलित टूथपेक्स सफा हुनेछ।
रिकभरी नोट्स:
- ताराङ्कित सामग्रीका लागि तपाईंले 4 1/2 चम्मच कद्दी पाई स्पाइसलाई बदल्न सक्नुहुन्छ। ध्यान दिनुहोस् कि तपाइँ भर्खरको लागि दालचीनीको आवश्यकता पर्दछ।
- यदि तपाईं किशमिशहरू प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ भने यसको सट्टा 1/3 कप अधिक पागल प्रयोग गर्नुहोस्।
- यो आकार मफिन टिन तपाईले प्रयोग गर्नुहुने आधारमा 24 मफिनहरू उत्पन्न गर्न सक्छ। यदि तपाइँ ठूला मफिन्सहरू मनपर्छ भने: ब्याटेरको साथ कप भर्नुहोस्। यदि तपाईंसँग कुनै खाली मफिन्स कप छ भने, पानीको साथ आधा भरी भर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 210 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 35 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |