यसले तुरुन्तै मसाले र जडी बूटको मिश्रण बनाएको छ केहि चीजको साथमा तपाईले सबैलाई आवश्यक छ कि माछाको सादा टुक्रा वा केहि शिलफिश घुमाउनुहोस्, केवल थोडा टुक्राको टुक्राको साथ स्वादिष्ट पकवानमा - बिना खाली मसाले नाजुक समुद्री खानालाई पराजित गर्न।
यो मिश्रण पनि आटामा थप्न सकिन्छ जसमा यसलाई फरिङ गर्नु अघि कोट माछा गर्न सकिन्छ।
शेलफिशको लागि डुब्न वा माछाको लागि साधारण ट्याप गर्ने (सट्टा प्रयोगको सट्टा) मेनेज, तेल, वा पिघल मक्खनमा मिश्रण गर्नुहोस्। यो सब्जियों संग राम्रो छ, वा चिकन मा प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप लसुन पाउडर
- 1/2 कप नमक
- 1/4 कप काली मिर्च
- 1 चम्मच केनी मिर्च
- 1 चम्मच सेतो मिर्च
- 1 चम्मच
- मार्जोरम (सूखे)
- 2 चम्मच थिम (सूखे)
- 1 चम्मच सरस (सूखा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू र भण्डारणमा एक वाटाइट कंटेनरमा भण्डारण गर्नुहोस्, 6 महिना सम्मको ठुलो गहिराइमा।
- सुझावहरूः माछा मा राख्ने कुनै मसाले वा सिजनहरू पतली फाइलहरू पकाउने मात्र 20 मिनेट थप्न सकिन्छ, वा मोटो फिलेट वा शेलफिशको लागि पकाउने लगभग 40 मिनेट पहिले। अन्यथा, तपाईं केहि हप्ता विलम्बित माछाको मौका लिनुहोस्, र अन्त्यमा समापन समाप्त गर्न वा मशहुनी हुनु।
- मिच्याउँदा सधैं समुद्री खानामा कपाल राख्नुहोस्। माछाको कोठामा बायाँ माछा सजिलै खराब हुन सक्छ।
- जब एक आकर्षक जार मा प्रस्तुत गर्दा यो एक स्वागत उपहार दिन्छ, जसमा प्रयोग गर्न को लागी धेरै तरिकाहरु को रूप मा एक नोट संग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 378 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |