स्वचालित रोटी मिसिनले घरको रोटी-बेकिंगबाट निरुत्साहित गर्छ। यदि तपाईं एक क्लासिक रूप देखि आकार को ढक्कन या दौर को ढक्कन रुचि गर्छन, तपाईं आटा को मिश्रण गर्न को लागि र फेरि यसलाई पारंपरिक पैन या पाक चादर मा खत्म गर्न मिसिन को उपयोग गर्न सक्छन्।
यो सजिलो रोटी मिसिन कोट रोटी स्वाद र गुलाब को संयोजन संग स्वाद गरिन्छ। यो एक महान टूस्टिङ रोटी हो, र यसले ठूलो स्यान्डविच बनाउँछ। तपाईं यो हल्का मीठो रोटी बिहान जाम संग प्रेम गर्नुहुन्छ, र यो पकाया सेम संग विशेष रूपमा राम्रो छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
तपाईंको रोटी मिसिनबाट सफ्ट देश व्हाइट रोटी पकाउनुहोस्
तपाईंको रोटी मिसिनबाट एक अद्भुत हर्ब र पेर्मेसन ब्रेड
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी, उबलिरहेको
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 3 चम्मच हनी
- 1 चम्मच गहरा गुलाब
- 1/2 कप जड, पुरानो वेश्या
- 1 ठूलो अन्डा, हल्का पीडा
- 3 कप रोटी आटा
- 2 चम्मच खमीर, आटा माथि छिन्
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक खुट्टा कटोरामा जाम राख्नुहोस्। खुट्टामा 1 कप उबलते पानी डाल्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- जब जईले छाएको छ तर अझै पनि बिट तापनि (लगभग 105 एफ देखि 110 फिट हुन्छ), रोटी मिसिन प्यानमा तिनीहरूलाई स्थानान्तरण गर्नुहोस्। निश्चित गर्नुहोस् कि ती अझै ठिक छैन वा तिनीहरू खमीरलाई मार्न सक्दछन्।
- रोटी मिसिन निर्माता निर्माताको अनुसार शेष अवयवहरू थप्नुहोस्।
- हल्का सेटिङमा बेक गर्नुहोस्।
- 1 1/2-पाउन्ड खाडी बनाउँछ।
सुझावहरू
मिक्स गर्नको लागि मेशिन प्रयोग गर्नुहोस् र घुटना गर्नुहोस् र त्यसपछि गोलो ढोका वा सानो रोलहरूमा आकार गर्नुहोस्।
350 एफ मा सेंकना लगभग 35 देखि 45 मिनेट सम्म, या जब तक लोफ सुनहरा भूरा हो र हल्का लाग््छ जब हल्के देखि एक औंला संग टैप गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 121 मिलीग्राम |
| सोडियम | 65 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |