यो तपाईंको चौथो जुलाईको उत्सव वा ग्रीष्मको खाना पकाउने वा भेलाको लागि उत्तम सलाद हो। सानो फर्म आलु र कटा मेहनतको अण्डाले यो स्वादिष्ट आलु सलाद बनाउँछ र रंगीन आलुले यसलाई आकर्षक र उत्सव बनाउँछ।
यो संस्करण मेयोनेज र खट्टा क्रीम को एक संयोजन संग बनाइन्छ। कटा ताजा डिल र डिल राम्रो स्वाद ड्रेसिङ स्वाद। यदि तपाईंले चाहानुहुन्छ भने नयाँ आलु वा सबै रङ प्रयोग गर्न महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउंड मिश्रित रंग सानो आलु, पेरुवान (बैंगनी), सानो रातो र सानो सेतो वा नयाँ आलु संग
- 1 कप diced अजवाइन
- 6 कडा पकाएको अण्डा , कटा भयो
- 1/2 कप कटा रातो प्याज
- 3/4 देखि 1 कप मेयोनेज
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 2 चम्मच ताजा डिल कटाईयो
- 1 1/2 चम्मच डिल रिल
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्क्रैब आलु र कुनै पनि चोट र अन्य असुरक्षा ट्रिम गर्नुहोस्। 1 / 2- देखि 1-इन्च टुक्राहरू काट्नुहोस्।
- आलु कुल्ला र तिनीहरूलाई एक सस्यानमा राख्नुहोस्; पानीसँग आवरण गर्नुहोस् र 1 चम्मचको नुन थप्नुहोस्। आलु एक फोडामा ल्याउनुहोस्। मध्यम-कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, प्यानको आवरण गर्नुहोस्, र लगभग 15 मिनेटको लागि खाना पकाउनु, वा फोर्क-टेंडर सम्म। ड्रेन र आवरण झण्डाको साथमा प्यानमा आलु ठिकौं।
- ठूलो कटोरीमा, कचौरा, कटा अण्डा र प्याजको साथमा तातो वा चिसो आलु मिलाउनुहोस्।
- अर्को कटोरामा खट्टा क्रीम, डिल, डिल रेशम, मरिच र नुनसँग मेयनेजको 3/4 कप मिलाउँछ; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- आलु र तरकारी लेपित नभएसम्म बिस्तारै आलु मिश्रण मा हिउँमा मेयोनेज मिश्रण हल गर्नुहोस्। थप आवश्यक मेयनेज थप गर्नुहोस्।
- चिसो र सिजनहरू समायोजन गर्नुहोस्।
भान्सा नोटहरू
- आलुले ड्रेसिङको थप अवशोषण गर्नेछन् यदि तिनीहरू पहेंलो भए तापनि पनि न्यानो पार्छ।
- नयाँ आलु, रातो पखाले आलु, राउन्ड व्हाइट र अन्य मोमको आलुले उनीहरुको आकार राम्रोसँग राख्छ जब तिनीहरू पकाएका हुन्छन्, उनलाई सलादका लागि उत्तम छनौट बनाउने।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 519 |
| कुल मोटा | 33 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 233 मिलीग्राम |
| सोडियम | 326 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 13 g |