जबकि आलुका लट्टेहरू परम्परागत रूपमा हनुकुकामा सेवा गरिन्छ, म त्यो वर्षको कुनैपनि समयमा खुसीसाथ यी कम फ्याट लाइटहरू खालिदिनेछु। तिनीहरूलाई क्रिसमस बनाउन, तपाईं नमिल्ने निस्कन निश्चय गर्न निश्चिन्त हुनुहोस्, र लट्टेमा राख्नु अघि कुकी पानालाई पहिले नै हटाउनुहोस्। यी कम बोसो आटा लट्केको बोसो फ्याट फ्री खर क्रीम र केहि घर का बना सेबसाउको आनन्द लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड यु Yukon गोल्ड वा रस्केट आलु
- 1 मध्यम प्याज
- 1/4 कप फला
- 2 अन्डा सेतो
- ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वमा 450 डिग्री सम्म ओवन
- प्वाल, काट्ने र आलु र प्याज काटिएको, एक ज्याटर वा एक प्रोसेसर प्रयोग गरी।
- तातो ओवनमा ठूलो कुकी पाना राख्नुहोस्।
- छाडिएको आलु र प्याज एक कलरडरमा खाली गर्नुहोस् र तपाईले जित्न सक्नु भन्दा अधिक नमीको निस्कन्छ।
- आलु र प्याज मिश्रणलाई ठूलो कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। आटा, अण्डाको काली र काली मिर्च जोड्नुहोस्, र काँधका साथ राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- ओनीबाट कुकी पाना हटाउनुहोस्। नटस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ कोट
- आलु मिश्रणको साथ फारम 2-2 1/2-इंच फ्लाइट राउन्ड र हट कुकी पानामा राख्नुहोस्।
- कुकिनी पाना ओवनमा फर्काउनुहोस् र कुकुर र सुनन नभएसम्म 7-8 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
12-15 लेटेक बनाउँछ।
4-5 सेवा गर्दछ
प्रति सेवा: कैलोरी 192, फ्याट 2 बाट कैलोरी, कुल फैट 0.5 ग्राम (एस एस 0 जी), कोलेस्ट्रॉल 0 एमजी, सोडियम 39 मिलीग्राम, कार्बोहाइड्रेट 41.1 ग्राम, फाइबर 3.8g, प्रोटीन 6.6 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 202 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 317 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |