यो एक राम्रो र सरल ग्रील्ड बतख नुस्खा हो। याद गर्नुहोस् कि बतख स्तन दुर्लभ हुनु पर्छ, त्यसैले पकाउने समय धेरै लामो हुँदैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बतख छाती
- 1/2 कप / 120 एमएल जैतून का तेल
- 1 नींबू, रस
- 3-4 जूनियर जामुन, मिनिड
- 1 चम्मच / 15 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच / 5 एमएल सूखे थिम
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर बे बे पत्ते
- 1 चम्मच / 5 एमएल प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल पेपरिका
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
नमक बाहेक सबै चटनी सामाग्री राख्नुहोस्, सानो सासपेनमा। लगभग 5-7 मिनेटको लागि सिम्मर गर्मीबाट मिश्रण हटाउनुहोस् र ठिक पार्न अनुमति दिनुहोस्। एक resealable प्लास्टिक बैग मा बतख छातीहरु प्लेस। डुब, मुहरको थलोमा ठुलो मिश्रण ठान्नुहोस् र 6-8 घण्टाको लागि फ्रिजमा खानुपर्छ। मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। प्लास्टिकको थैलीबाट डुब छातीहरू हटाउनुहोस्, अचम्ममा राख्नुहोस्। नमकको साथ सिजन र हल्का तेलको ग्रिल गेटमा बतख ठाउँ।
3 मिनेटको लागि ग्रिललाई अनुमति दिनुहोस्, आरक्षित अनावश्यक, घुमाउनुहोस् र प्रक्रिया दोहोर्याउनुहोस्। जब छातीको आन्तरिक तापमान 145 डिग्री F / 65 डिग्री सेल्सियस पुग्छ, गर्मी, टुक्रा र सेवाबाट हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2893 |
| कुल मोटा | 244 g |
| पागलिएको बोसो | 78 जी |
| असंतृप्त फैट | 118 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 642 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,164 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 148 g |