यस मनपर्दो अण्डा सलाद संग स्यान्डविच बनाउनुहोस् तपाईंको मनपर्ने रोटी वा बिस्किट्स र लेस्काउ पत्तिहरू प्रयोग गरी। यो अन्डा सलादले ऐपेटाइजरहरूको लागि ठूलो फैलाउँछ। केहि फटाएर र माथि राख्नुहोस् सानो दलका साथ, कटाईको पकाएको वा ज्वारमा भत्किने, रातो प्याज स्लाइसहरू, वा स्वादिष्ट पार्टी खानाको लागि पिमिन्टो।
अन्डा सलाद मिश्रण एक क्रीम पनीर र चिस्क बिस्कुटमा देखाइएको छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
उत्तम कडा पकाएको अण्डा बनाउन तीन तरिका
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 ठूलो अण्डा
- 4 देखि 5 चम्मच मेयोनेज
- 2 देखि 3 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच चाइना
- 1/4 कप अजवाइन (पतला कटाई या पतला कटाई)
- 1/8 चम्मच मिर्च
- ड्यास नमक (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सससेनमा अण्डा राख्नुहोस्; चिसो पानीको साथ लिनुहोस्। ससनीको आवरण गर्नुहोस् र पूर्ण फोडा ल्याउनुहोस्।
- गर्मीबाट निकाल्नुहोस् र खडा गरौं, कवर गर्नुहोस्, लगभग 18 देखि 20 मिनेटसम्म। अण्डाको साथमा अण्डालाई कुखुरा नदिनुहोस्।
- प्वाल र अण्डाको छेउमा राख्नुहोस्, त्यसपछि कटोरामा राख्नुहोस्। स्लिप गरिएको चिनियाँ र अजमेर जोड्नुहोस्। सरसफाइको 2 चम्मच र मीनोइजको 4 चम्मचमा राम्रोसँग मिलाएर हिँड्नुहोस्।
- यदि चाहियो भने थप सरस र मेयोनेज थप गर्नुहोस्। मिर्च जोड्नुहोस् र नुनमा हलचल, स्वाद गर्न।
- स्याण्डविच वा घोडा d'oeuvres को लागि प्रयोग गर्नुहोस् वा लेट पत्तिहरूमा लंचनको सलादको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- चाइनाको सट्टामा, कोमल कटा रातो प्याज वा अण्डाहरु लाई अण्डा सलादमा थप्नुहोस्।
- चिप्सका साथ अण्डा सलादमा ताजा कटा अजमाको चम्मच थप्न सकिन्छ।
- Moister egg yolks को लागि, खडा समय लगभग 15 मिनेटमा घटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 130 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 155 मिलीग्राम |
| सोडियम | 175 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |