यो क्याटफिश एक स्वादिष्ट मिठाई र मसालेदार मिश्रण, ग्रीष्म गर्म र छिटो मा खाएको छ, र आफ्नो पसंदीदा पक्ष जस्तै ग्रील्ड सब्जिहरु र चावल वा एक स्वादिष्ट आलु सलाद र ग्रील्ड मक्का संग सेवा। कुनै पनि तरिका, तपाईं सँग एक उत्कृष्ट भोजन हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 3 क्याफफिश फिललेट
- समुद्री किनाराको लागि:
- 1/3 कप / 80 एमएल क्याचअप
- 1/4 कप / 60 एमएल लाल शराब सिरका
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर
- घोडाहरू
- 1 चम्मच / 15 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा तुलसी (पतला कटाई)
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक सुत्ने डिशमा राख्नुहोस्। सस तत्वहरू सँगसँगै मिलाउनुहोस् र क्याफेफाइल फिलेटहरू राख्नुहोस्। फ्रिजमा 30 देखि 45 मिनेटसम्म आवरण गर्न अनुमति दिनुहोस्।
फलामबाट डिशलेट हटाउनुहोस्, अचयन गर्नुहोस्।
3. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। ग्रिलमा फिलेटहरू राख्नुहोस् र 12 देखि 15 मिनेटसम्म पनी राख्नुहोस् (वा आन्तरिक तापमान 145 देखि 150 डिग्री एफ सम्म पुग्छ), एक पटक घुमाउनुहोस्।
4. एकपटक पकाएको, गर्मीबाट माछा हटाउनुहोस् र आफ्नो मनपर्ने साइड व्यञ्जनको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 119 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 860 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |