रातो क्याप अर्को रमाइलो हो कि डब्ल्यूसी व्हिटफील्डको 1 9 3 9 मात्र कलकत्ता बर्टिङिङ गाइडमा भेट्टाउनुहोस्। सम्झन यो धेरै सरल छ: अक्टोबर जमिनको बराबर बराबर ब्रान्ड, एनिनेट, र क्याराकोओ। स्वादहरूको मिश्रण एकदम आकर्षक छ र त्यस युगको ककटेलको लागि धेरै फिटिंग।
Anisette मूल नुस्खा मा लागि भनिन्छ, यद्यपि हामीमध्ये धेरैले स्टकमा राख्दैनन्, त्यसैले तपाईं कुनै अन्य एना-स्वादयुक्त तरल पदार्थहरू जस्तै यसको अनुपस्थित रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस ब्रान्ड
- 1 औंस
- एनिजेट वा अर्को ऐना दिकुर (जस्तै अनुपस्थी)
- 1 औंस
- curacao liqueur
- 1
- अण्डाको पहेंलो भाग
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शिकारी र सूखा हिला (बर्फ बिना) घनिष्ठ सामग्री डाल्नुहोस् ।
- बरफ जोड्नुहोस् र फेरि बलियो पार्नुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 317 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 208 मिलीग्राम |
| सोडियम | 88 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 15 जी |