यो फल भरने कुनै पनि प्रकार को भरा डम्प्लिंग वा क्रेपप जस्तै nalesniki , pierogi, र uszka को लागि आदर्श छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप चेरी (पिडा, खुट्टा र कटाई स्याउ, वा स्लिमेड ब्लूबेरी)
- 3/4 कप पानी
- 1/3 कप शर्करा
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच दालचीनी (या गृहिणी)
- वैकल्पिक: 1 चम्मच नींबू (रस)
- 2-4 चम्मच रोटी रोटी (ठीक, सूखा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक मध्यम सॉसpan मा, फल, पानी, र शर्करा जोड दिए। फोडा ल्याउन, गर्मी घटाउनुहोस् र 5 देखि 10 मिनेटसम्म उकालो वा फल निषेध हुन्छ र पानी लगभग खपत हुन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- माश फल थोडा र छनौट र नींबूको रस को मसाले जोड्नुहोस्। गर्मीमा फर्कनुहोस् र कम गर्मीमा पकाउनुहोस् जबसम्म मिश्रण मोटो हुन्छ।
- यदि मिश्रण पर्याप्त मोटी हुँदैन, पर्याप्त रोटी क्रिममा हलचल हुन्छ ताकि फल तरल छैन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 35 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |