यो ओवन बर्तन रोस्ट साधारण घर का बना बारबेक्यू सस संग पनीर सूप र प्याज सूप मिश्रण संग पकाया गएको छ। यो बारबेक्यू स्वाद संग एक स्वादपूर्ण रोस्ट हो।
दुबला चक हात वा रडार भुनाको प्रयोग गर्नुहोस्, वा बीफको कुनै पनि कट "पोट रोस्ट।"
चावल वा आलु संग सेवा गर्नुहोस् वा स्यान्डविच भरेर यसलाई प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 लान चक रोस्ट, लगभग 3 पाउन्ड
- 1 गर्न सक्छ (10 1/2 औंस) कमाना क्रीम मशरूम सूप
- 1 लिफा लिपटन प्याज सूप मिश्रण
- 1 जार बारबेक्यू सस
- 1 कप क्याचअप
- 2 वटा चम्मचहरू सरसफाइ तयार भए
- 1/4 कप साइडर सिरका
- 1/3 कप गहिरो ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच Worcestershire सस
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच Tabasco sauce
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 325 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- 9x13x2-इन्च प्यानमा भारी-शुल्क मोटाईको ठूलो डबल मोटाई राख्नुहोस् - चक रोस्ट को चारै ओर कवर र छाप पन्नी को लागि पर्याप्त पन्नी।
- प्यान मा पन्नी मा चक भुना राख्नुहोस। मशरूम सूप, प्याज सूप मिश्रण र बारबेक्यू सस (तल दिशा निर्देशनहरू) सँगै क्रीम मिलाउनुहोस्। माटो मा हाल्नुहोस्। सील पन्किन्छ, मासु र पन्जाको बीचमा 1 "छुटेको छ।
- 2 1/2 देखि 3 घण्टाको लागि चक्कर भुइँमा सेवन गर्नुहोस् र जब सम्म मासु धेरै निविदा हुन्छ। चक्की भुइँमा 10 मिनेट पहिले स्लिङ गर्नु अघि बस्नुहोस्।
- नूडल्स मा पैन drippings संग या सैंडविच मा सेवा
बारबेक्यू सस
- एक सानो पैन मा सबै बारबेक्यू सस सामाग्री को मिश्रण र एक उबाऊ ल्याउन; गर्मी घटाउनुहोस् र 2 देखि 3 मिनेट सम्म उकालो
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 857 |
| कुल मोटा | 50 g |
| पागलिएको बोसो | 24 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 252 मिलीग्राम |
| सोडियम | 851 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 64 g |