टमाटर फ्रिटरहरू एक रमाइलो एपटिजर वा साइड डिश हो, र ग्रीक टापुको टमाटर भनिन्छ। स्वादको आधारमा डिल, अजय, तुलसी, टकसाल, वा अजगानो समावेश गर्न जडीबुटीको संयोजन समायोजन गर्न सकिन्छ। डेमोक्रोटोफ्टेथेसिसका लागि यो नुस्खा (ग्रीक: ντοματοκεφτέδες, क्यान्सर-महि-टू-केफ-टीएच-थेस) ले आत्म- उदाइको आटाको लागि कल गर्छ। (यो टमाटर fritters नुस्खा को एक अद्यतन संस्करण को लागि, चेक: Domatokeftethes, ग्रीक टमाटर फ्रिटर ।)
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 मध्यम टमाटर (पाकेको, पतला कटाई)
- 2 मध्यम ज्यूसिनी (ग्रेटेड)
- 1 मध्यम प्याज (ग्रेटेड)
- 1 1/2 - आटा 2 कप (आत्म बढ्दै)
- 1/2 गुच्छा अजवा (ताजा, पतला कटाई)
- 1/2 गुच्छा टकसाल (तातो या ताजा तुलसी, पतला कटाई)
- स्वाद गर्न: नमक
- स्वादको लागि: काली मिर्च
- फ्राइकिङको लागि: 1/2 इन्च सूरजमुखी तेल (वा क्यानोला तेल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू एक कटोरामा अचेल छोड्नुहोस्। मोटो ब्याटर बनाउनको लागि पर्याप्त आटा थप्नुहोस्।
- एक नस्ल फ्राइकिङ प्यानमा 1/2 देखि 3/4 इन्चको तेल को ताप्नुहोस्। जब तेल तातो हुन्छ, खैरो बिरुवा सम्म तेल र तौलले चम्मच-चप्पलले बल्गेरिया छोड्नुहोस्। एकैचोटि दुवै तिर खैरो खोल्नुहोस्।
- एक स्लटेड चम्मच संग हटाउनुहोस् र अवशोषण पेपर तौलिए मा निकास गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 164 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 60 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 7 g |