Tzatziki, स्पष्ट sat-ZEE- कुञ्जी (वा ग्रीस cha-CHI-key मा), एक दही-आधारित ककुम्बर सस पारंपरिक रूपमा तनावग्रस्त पकाएको भेडा वा बकरी दूध दहीको साथ बनाइएको छ र कर्कर, लसुन र जडीबुटीहरू संग संयुक्त हुन्छ। यो नुस्खामा भण्डारण-दही दही र सिरका समावेश छ, जुन परिणामको एकदम थोरै चटनी हुन सक्छ; तथापि, दहीमा आधा काटेर तथापि, खट्टा क्रीम थप्दै, यहाँ tzatziki चिकनी र मिलो छ, कुनै कुना बिना।
यो उन व्यञ्जनहरु मध्ये एक हो जुन समय भन्दा अगाडि राम्रो हुन्छ। यदि तपाईं गर्न सक्नुहुनेछ, दही मिश्रण रातभर (कुकुर थप्न अघि) बस्नुहोस्, लसुनले आफ्नो तीव्रता र राम्रो तरिकाले मिश्रणहरू हराउँछ। यसबाहेक, एक कलरडरमा diced ककड़ी राख्न को लागि कुनै तरल नाली गर्न को लागि त tzatziki पानी छैन।
कूल र मलाई क्यान्सर, यो टंगनी ककडी डिप, ग्रील्ड मासु र सब्जिहरु को लागि उत्तम पूरक हो। यो अक्सर डुङ्गा को लागि गर्म पिटा रोटी त्रिकोण को साथ मा सेवा गरिन्छ, सोल्वेकी को लागि एक मसाले को रूप मा प्रयोग गरिन्छ, र मेज को पट्टा को भाग हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच सेतो सिरका
- 2 लौंग लसुन, पतला मिनी
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच सेतो मिर्च
- 1 कप
- ग्रीक दही , तनाव
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 2
- कर्कर , खुट्टा, बीउ, र diced
- 1 चम्मच कटा ताजा डिल
यसलाई कसरी बनाउने?
- जैतूनको तेल, सिरका, लसुन, नमक र काली मिर्चले कटोरामा बान्नुहोस्। मिल्दो नभएसम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक बिस्क प्रयोग गरेर दहीले एक अलग कटोरामा खट्टा क्रीम संग मिलाउँछ। दही मिश्रणमा जैतून का तेल मिलाउनुहोस् र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्। ककलर र कटा ताजा डिल थप्नुहोस्।
- कम्तीमा 2 घण्टाको लागि चिलिङ र ताजा डिलको चिसो संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 72 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |