यो क्लासिक रातो आलु सलाद एक स्वादयुक्त अनुभवी मेयोनेज ड्रेसिंग संग फंसन्छ। ड्रेसिङको एक सानो मात्रा सिरका र चिनी स्वाद।
Diced क्यूजेस वा कटाई कर्कर, घंटी काली मिर्च के छल्ले, र कटा भयो टमाटर संग गार्ने को लागी नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्।
पाकआउट वा गर्मीको लागि भेलाको लागि आलु सलाद बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड आलु (सानो, रातो पकाइएको)
- 2 ठूला पसल पनीर (पतला कटाई)
- 1 कप मेयोनेज (वा स्वाद)
- 1/2 कप दूध
- 2 चम्मच श्वेत सिरका
- 2 चम्मच मिनिसि प्याज (रातो र पहेंलो)
- 2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच दानेदार चीनी
- 1/4 चम्मच कालो मरिच (ठुलो जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो सासपिन वा डच ओवनमा पूर्ण अनपिल आलु राख्नुहोस्। नमकीन पानी संग आवरण गर्नुहोस्। प्यानको आवरण गर्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। 20 देखि 30 मिनेटसम्म गर्मीमा उचाल्नुहोस् र आम्दानी गर्नुहोस्, वा आलु सम्म काँधको साथ सजिलै छेक्न सकिन्छ। निकास र सजिलो नहुन सजिलो होस्।
- आलुको आकारमा निर्भर गर्दछ, ठुलो अनपिलिएको आलु हल्लाहरू वा चौथाईमा काट्नुहोस्। बन्दुकहरू 1 इन्च भन्दा ठूलो हुनुपर्दछ।
- ठूलो कटोरा मा, आलु को जङ्गल र शेष अवयव संग गठबंधन। मिश्रण गर्न टस गर्नुहोस्। समय समयमा सेवा नगर्नुस् र फ्रिज गर्नुहोस्।
पिकनिक र कुकआउट सुरक्षा
- Foodborne जीवाणुले 40 एफ र 140 एफ को बीचमा खाना खोस्न सक्छ। स्याड्स फ्रिजमा राख्नुपर्छ वा 40 घण्टा भन्दा कम कूलर राख्नुहोस्, र फ्रिजमा फर्केर फर्केर फ्रिजमा 2 घण्टा भित्र फर्काउनुहोस् - यदि 1 घण्टाको सर्भर तापमान 9 0 छ भने वा माथि।
- यदि सबै सम्भव भएमा सेवाको लागि बर्फको बहालमा सलादको साथ कलिलो सर्प राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 342 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |