यी सबै चीज संग जान्छ। मेरो परिवारमा सबैजनाले हाम्रो सम्पूर्ण गिरोहको सेवा गर्ने उद्देश्यको प्लेटलाई हल्लाउन सक्थे। मलाई टेबुलमा राख्नु पहिले नै राख्नु पर्छ किनभने भान्सामा राखिएको एक प्लेट मात्र समस्याको लागि सोध्छ। तिनीहरू बनाउन को लागी धेरै सरल छ, तर स्टोवमा केहि ध्यान आवश्यक पर्दछ।
केही व्यञ्जनहरू तिनीहरूसँग उत्कृष्ट हुनेछन्:
- ग्रील्ड चिकन र Avocado फ्लैटब्रेड सैंडविच
- सरल लेमन-लहसुन भुईमा टर्की स्तन
- गोर्खाली अदरक सामन
- कारमेलिलाइ प्याज र पिर्मेसन बर्गर
- Herby Scallion चिकन
- ग्रील्ड पोर्क लिइन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून वा सब्जी तेल, विभाजित
- 4 ठूलो पाक या युकोन आलु, खुर्सानी र घटेको
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो स्किलेटमा मध्यम उच्च गर्मी (अधिमानतः nonstick) मा, एक चम्मचको तेल जोड्नुहोस्, त्यसपछि हल्का खानुपर्ने सम्म आलु साट्नुहोस्, तर लगभग 8 मिनेटमा पकाइएको छैन। तपाईंलाई यसलाई ब्याचमा गर्न आवश्यक पर्दछ; प्यान भीड नगर्नुहोस्। नमक को थोडा जोडें र चोरी गर्नुहोस र अक्सर हलचल।
- आलुको एक तौलिया तौलिया माईने स्थानलाई थप तेलको अवशोषण गर्न एक क्षणको लागि स्थानान्तरण गर्न स्प्टेड गरिएको चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्, त्यसपछि तिनीहरूलाई सेवा गर्ने प्लेटमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 131 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 83 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |