यदि तपाई बिग ग्रीन एगको साथ आउटडोर खाना पकाउने अपरिचित हुनुहुन्छ भने, यो एक स्कोकर / ग्रिल हो जुन ठूलो, हरा र शाब्दिक आकारको अण्डा जस्तै आकार हो। यसको अनूठा वेंटिलेशन प्रणालीलाई उत्कृष्ट गर्मी नियन्त्रणको लागि अनुमति दिन्छ र अण्डाको सिरेमिक खोलले तपाईंलाई उच्च तापमानमा पकाउन अनुमति दिन्छ। घण्टाको लागि कम तापमान मा मासु धुनु चाहानुहुन्छ। ठूलो बिरालो अङ्ग धेरै बहुमुखी हुन्छ र तपाईंलाई दुवै गर्न अनुमति दिन्छ।
BGE को बारे मा एक कुरा हो कि तापमान नियंत्रण को लटका प्राप्त गर्न मुश्किल हुन सक्छ; यो प्रयोग गर्न को लागी तपाईंलाई महसुस गर्न सक्छ कि तपाइँ फेरि फेरि पकाउने सिक्दै हुनुहुन्छ। यो प्रयासको लायक थियो, यद्यपि। एक प्रारम्भिक खाना मालिकलाई गोपाल केब्याब हो। यी किब्याबहरू निविदा र स्वादशील हुन्छन् र बिरालो अङ्गमा सुन्दर रूपमा आउँछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड बीफ सरलोन वा टेन्डोलोन, 1 इन्च क्यूबमा काट्नुहोस्
- 1/2 कप जैतून का तेल
- 1 चम्मच सेतो सिरका
- 1 चम्मच जीरा
- 1/2 चम्मच धनी
- 1/2 चम्मच पेपरिका
- 1 चम्मच लसुन, मिनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- जलाशय गर्नुअघि 24 घण्टा, जैतून को तेल, सिरका, धनुषा, लसुन, जीरा र पेप्रिका संयोजन गरेर अन्न तयार पार्नुहोस्। फ्रिज फ्रीजर थैलोमा राख्नुहोस् र बीफ क्यूब जोड्नुहोस्। ग्रिलमा तयार नभएसम्म फ्रिजमा अचयन गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- रेफ्रिजरेटर र थ्रेड मासुबाट हटाउने स्किभरहरूमा खाना पकाउने तेलको साथ स्प्रे गरिएको छ।
- स्टिकिङ रोक्न पकाउने तेलको साथ ग्रिल स्प्रे गर्नुहोस्। प्रत्येक पक्षमा 5 देखि 7 मिनेटसम्म ग्रिल गर्नुहोस् वा मासु वांछित दान सम्म पुग्छ।
सेतो चावल, सलाद, र पिटा रोटीको ओभरमाथि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 502 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 151 मिलीग्राम |
| सोडियम | 112 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 51 जी |