यो Yukon सुन, लाल रंग की चमड़ी, और दौर सफेद आलू इस स्वादिष्ट भेड़ का पत्थर के लिए सभी अच्छे विकल्प हैं। यो एक दैनिक भोजन को लागि एक स्वादिष्ट स्टव हो, र यो सेन्ट पैट्रिक दिवस घटनाहरु को लागि एक राम्रो विकल्प छ।
स्वादिष्ट पारिवारिक भोजनको लागि क्रेड रोलहरू वा सोडा रोटी र एक टाउको सलादसँग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1/2 देखि 2 पाउन्ड भेडाको क्यानर, ट्रिममिड र 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्
- 2 देखि 3 मध्यम प्याज, तिमाही र कटाई
- 1 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 1/1 कप प्याज diced या कटा हुआ गाजर भयो गाजर
- 1 ठूलो बे पत्ती
- 3 कप
- चिकन स्टक वा भाइरस
- 1 1/2 पाउन्ड आलु, 1 इन्च कुञ्जीमा काट्नुहोस्
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 2 चम्मच ताजा कटा अजवा, वैकल्पिक
- 2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो, गहिरो साउटे प्यान वा डच ओवनले मध्यम-ऊँची गर्मीमा ओगटेको, तेलमा भेडालाई सुत्न, 2 मिनेटको लागि हलचल। प्याज जोड्नुहोस् र पकाउन जारी राख्नुहोस्, जबसम्म भेडा खानुपर्छ र प्याज निस्किन्छ, लगभग 3 देखि 5 मिनेट सम्म।
- थिमसँग छिटो र गाजर, बे पात र स्टक थप गर्नुहोस्। उकालो लाग्नु कम्तीमा कम्तिमा 1 घण्टाको लागि गर्मी घटाउनुहोस्। प्यानमा आलु थप्नुहोस्, कवर गर्नुहोस्, र 25 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्। स्वाद र नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। यदि प्रयोग गरिरहँदा, स्टुडमा कटा अजवाहरू हल गर्नुहोस्।
- एक प्याला वा कटोरा मा, मिश्रण सम्म सुचारु नभए सम्म आउँदो चिसो पानीमा हलचल। स्टवमा थप्नुहोस्, राम्ररी हलचल गर्नुहोस्, र मोटो नभएसम्म दुई वा दुईको लागि पकाउनुहोस्।
- एक स्वादिष्ट भोजन को लागि सलाद र crusty रोल संग भेड को ढोका को सेवा गर्नुहोस।
त्यस्ता व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 574 |
| कुल मोटा | 30 जी |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 124 मिलीग्राम |
| सोडियम | 780 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 38 जी |