वासमेल पेय मिक्स अवतरणका लागि स्वादिष्ट र तातो बनाउने पेय बनाउनका लागि तपाईलाई गर्म साइडरमा थप्न सक्नुहुन्छ सामग्रीहरूको एक सरल संयोजन हो। यो मिश्रणलाई साइडर, सेबको रस, वा नाशपातीको माटोमा थप्न हातमा राख्नुहोस्। पेयलाई हटाउनुहोस्, र स्वादको लागि यो मसाला मिश्रण जोड्नुहोस्।
यो मिश्रण पनि एक महान छुट्टीको उपहार हो। यसलाई एक सानो सानो जारमा राख्नुहोस्, मिश्रण नाम र यो बनाइएको मितिसँग लेबल राख्नुहोस्, र यसलाई सुन्दर रिबनको साथ लिनुहोस्। लेबलमा मिश्रण प्रयोग गर्नका लागि निर्देशनहरू लेख्नुहोस्। सबैलाई आफ्नै मार्फत दिनुहोस्, वा केही राम्रो मगहरू, एक चिया स्ट्रेनर, सुन्दर चम्मच र अन्य पेय र पेय पदार्थको रूपमा व्हाइट ह्याट चकलेट मिश्रण जस्ता पेय पदार्थहरू बनाउनुहोस्।
तपाइँ यो नुस्खा कुनैपनि तरिकाले मनपर्ने परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ। सेतोको सट्टा ब्राउन शर्क्या प्रयोग गर्नुहोस्, वा मसाले परिवर्तन गर्नुहोस्। तपाईंले अग्रभूमि किन्नुको सट्टा ताजा ताजको मसाज प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप शर्करा
- 2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 1/2 चम्मच ग्राउंड लौंग
- 1/2 चम्मच मैदान सबैस्पेस
- 1 चम्मच सूखे सुन्तला छील
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिनी, दालचीनी, नटाम, लौंग, सबस्पिस र सुकेको नारंगी पिक्सेल मिलाउनुहोस् र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्। मिश्रणलाई सानो अटारी गिलास वा प्लास्टिक कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस्।
- प्रयोग गर्न, एक प्याला गरम सेबको रस वा सेब साइडरमा चम्मच लगाउनुहोस्। तपाईं यसलाई क्रान्बेरीको रस को ककटेल, चिया वा रातो शराबमा हिंड्न सक्नुहुनेछ।
तपाईं अवयवहरू वृद्धि गर्न सक्नुहुन्छ, उस्तै अनुपातहरू, उपहार र उपहारको रूपमा प्याकेज र उपहार राख्न। र यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने अन्य मसालेहरू जोड्नुहोस्, जसमा जमीन अङ्गुर र गृहिणी सहित।
प्रयोग नभएसम्म तपाइँ संयोजन फेला पार्न सक्नुहुनेछ जुन तपाइँलाई मनपर्छ मनपर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 52 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |