लङ आइल्याण्ड आइस्फी चाइनाबाट प्रस्थान लिनुहोस् र मियामी आइस्ड चायको लागि तट यात्रा गर्नुहोस्। यसको केहि "आइस्का तेसा" भन्दा कम परिवर्तनहरू छन्। यस फलफूल संस्करणमा, टिक्लाले वृद्धि बढाउँछ र आचरण सिङ्कप्प ल्याइन्छ, क्रेनबेरीको रस थपिन्छ ( लङ बिचको चायमा ) र कोलाको बाहिर र नींबू-लिमे सोडामा छ। मियामी आइस्ड चाय एक विशेष पेय हो, विशेष गरी पेय तातो गर्मीको दिनका लागि।
यो संस्करण कहिलेकाहीँ मियामी बीच आइस्सी चायसँग भ्रमित हुन्छ, जुन समान छ। मुख्य अंतर यो हो कि 'समुद्र तट' संस्करण नीलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 औंस वोडका
- 1/2 औंस प्रकाश रम
- 1/2 औंस जिन
- 1/2 औंस
- पीच schnapps
- 1/2 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 1 औंस
- खट्टा मिक्स
- 1 औंस
- क्रेनबेरीको रस
- स्प्ल्याशको
- नींबू-लिने सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कलिन ग्लासमा अवयवहरू बनाउनुहोस् ।
- हलचल ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 246 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 182 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |