यो बर्गर झुकाउने एक बीफ वा सुँगुरको रूख वा केवल कुनै पनि मुख्य डिश संग राम्रो हुन्छ। यो विशेषतः माईक टर्की वा चिकन बर्गरमा राम्रो छ। यदि प्याजलाई माया गर्नुहुन्छ भने, तपाइँ निश्चित रूपमा यो नुस्खा प्रयास गर्नुपर्छ।
यो टोस्स्टेड ब्युगेट स्लाइसहरूमा सेवा गर्न उत्कृष्ट फैलावट पनि छ। केही पनीर पनीर थप गर्नुहोस् र एक मिनेट वा दुईको लागि ब्रोलर भित्र राख्नुहोस्। स्वादिष्ट!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 मध्यम
- प्याज , लगभग 1 देखि 1/2 पाउन्ड, क्वार्टरेड र कटाई
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 3 चम्मचहरु सब्जी को शोर
- 3 चम्मच balsamic सिरका
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- नमस्कार, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- जैतूनको तेल मध्यम माध्यममा राख्नुहोस्। जब तेल तातो छ, प्याज जोड्नुहोस्। प्याजहरू पकाउनुहोस्, प्रायः स्ट्राइकिंग, लगभग 15 मिनेटको लागि, वा प्याज नरम र सुनको खैरो हो। वनस्पति भाइरस थप्नुहोस् (तपाइँ चिकन भाइरस प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ), balsamic सिरका, र खैरो शर्करा।
- प्याज र कम तापक्रममा पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ प्याज धेरै नरम नभएसम्म सुन्तला र तरल पदार्थ एक सिरप स्थिरतामा कमी छ।
- प्याजको शीर्ष मासु, चिकन, वा टर्की बर्गरहरू, वा एक भाडा वा सुँगुरको रूख वा स्टिकको साथमा एक मसालाको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
- 5 दिनसम्म फ्रिजमा बल्फामिया प्याज जाम भण्डार गर्नुहोस्।
नुस्खाले 1 कप जाम बनाउँछ, र ठूलो ब्याचको लागि यो सजिलै दबाइन्छ।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- थप स्वादको लागि जडीबुटीहरू थप्न सकिन्छ। भाइरस र सिरकाको साथ प्याजमा बेस्सरीको एक चिसो वा बे पत्ती, रस्सरी, र अजवा संग एक गुलाबी गार्निश थप्नुहोस्।
- बेकन-प्याज जाम: जैतूनको तेल लिनुहोस्। करिब 1 सय पाउन्डको बेकन र कुरकुरा सम्म मध्यम कुञ्जीमा पकाउनुहोस्। कागजको तौलहरू डिल गर्न हटाउनुहोस्। सबप्पिंगको 1 चम्मच हटाउनुहोस् र प्याजहरू पकाउनुहोस्, सुनको खैरोसम्म लगातार, घिमिरे। भाइरस, सिरका, र भूरा शर्करा थप्नुहोस् र नुस्खाको साथ जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 105 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 79 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |