रेजनिजिक (RAHZ-nyee-chee) को धेरै भिन्नताहरू छन्। कोही मात्र पोर्क मात्र प्रयोग गर्छन्, अरूले पोर्क र भित्रीको संयोजन प्रयोग गर्छन्, र कहिले काँही भेडा। मासु सामान्यतया स्किर्स (बच्चाहरूको लागि एक महान प्रोजेक्ट) मा राखिएको र ग्रील्ड गर्नुअघि मार्पित हुन्छ। यदि तपाईं आफ्नो अचम्भित बनाउनको साथ घमण्ड गर्न चाहनुहुन्न भने, इटालियन ड्रेसिङ एक चुरोटमा काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड बेकार पोर्क, 1 1/2 इन्च क्यूब्स (या पोर्क र पर्दाको संयोजन) मा काट्नुहोस्
- एक ड्यास नमक र काली मिर्च
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 2 मिनिटेड लौंग लसुन
- एक कप पतली कटा हुआ प्याज र 1/2 कप पतला कटा प्याज
- 15 सानो बे पत्ते, आधा टुक्रिएको छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- माटो क्यूब पान्छन् र तिनीहरूलाई नमक र कालो मिर्चले छिर्छ। तेल, लसुन र कटा हुआ प्याजको साथ एक नमिल्ने कटोरा वा प्यानमा राख्नुहोस्। कोट राम्रो तरिकाले। समुद्री, कम से कम 3 घण्टा को लागि फ्रिज मा कवर, कभी-कभी हलचल। बीचमा, कम से कम 30 मिनेटको लागि पानीमा बांस कुखुराहरू खान्नुहोस्।
- ग्रिल वा दलाललाई हिसाब गर्नुहोस्। कटोरा वा प्यानबाट मासु हटाउनुहोस् र अन्न छोड्नुहोस्। एक बे पत्थर आधा स्केर्समा वैकल्पिक रूपमा मासु क्युब प्रति थोरै 6 देखि 8 मासु क्युब प्रति स्किवरको लागि थ्रेड।
- 6 मिनेट 8 इन्च फ्लेम वा एक आउटडोर ग्रिलबाट 10 मिनेट प्रति छेउमा वा कुनै गुलाबी कार्यक्रममा केन्द्रित हुन्छ जब कटाई वा कहिलेकाहीँ आन्तरिक तापमान 160 डिग्री सम्म पुग्छ।
- सेवा गर्न वा बायाँ अघि रेज्नजीसी स्किवरबाट हटाउन सकिन्छ। Razjnici मा कटा प्याज छिटो र सर्बिया आलु सलाद वा सर्बियाई कोले स्लवासँग सेवा गर, यदि चाहियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 444 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 131 मिलीग्राम |
| सोडियम | 121 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 43 g |