Bearnaise चटनी वास्तव मा हल्लोन्डेसी जस्तो छ कि बाहेक यो सिरका र टरागगन लेमन को बदलन गर्दछ। तपाईं निश्चित रूप देखि आफ्नो भालू को एक saucepan मा बनाउन सक्छ, तर किन परेशान जब यो संस्करण स्वाद देखि बिल्कुल त्यहि हो? यो उत्तम चटनी स्टेक को लागि एकदम सही छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप सेतो शराब सिरका
- 1/4 कप सेतो शराब
- 2 tablespoons
- उज्यालो
- 3 चम्मच टर्कोगन (ताजा, कटाई)
- नमक स्वाद (कोषेर)
- काली मिर्चको स्वाद
- 3 अतिरिक्त ठूलो
- अन्डाको पहेलो भाग
- 2 लाठीहरू अनगिन्त
- मक्खन (पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सिरका, सेतो शराब, सुनकोट, 1 चम्मच कटा टारेगन, 1/4 चम्मच नुन र 1/4 चम्मच मिर्च एक सानो सासपिनमा मिलाउनुहोस्।
- एक फोडा ल्याउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि मध्यम गर्मीमा उकालो गर्नुहोस् जब सम्म मिश्रण केहि चम्मच सम्म कम हुन्छ। ठुलो ठिक
- एक ब्लेंडर मा अण्डा योग र 1 चम्मच नमक संग ठंडा मिश्रण को स्थानांतरण गर्नुहोस। 30 सेकेण्ड मिलाउनुहोस्
- ब्ल्लेन्डरको साथ, ढिलो ढोकामा खोलिएको तातो मक्खन बिस्तारै। बाहिरी 2 चम्मच टर्म्रागन पातहरू थप्नुहोस् र एक सेकेण्डका लागि मिश्रण गर्नुहोस्।
- यदि चटनी धेरै मोटो छ भने, सेतो शराबको चम्मच पतलीमा थप्नुहोस्।
- तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्
नोट: तपाईं चाँडै एक घण्टा अगाडी पनि बनाउन सक्नुहुन्छ। यसलाई ब्लेंडरमा राख्नुहोस् र भर्खरै मात्र सेवा गर्नु अघि 1 धेरै चिसो पानीको चम्पालोप थप गर्नुहोस् र केही सेकेन्ड मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 9 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 139 मिलीग्राम |
| सोडियम | 69 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |