यो भुना भयो लाल मिर्च चटनी तयार गर्न र स्वादको पूर्ण गर्न सजिलो छ। चकलेट पकाएको वा ग्रील्ड माछा चकलेट वा यसलाई एक quiche संग सेवा। यसले मोटो क्रीम सूपको लागि उत्कृष्ट गार्नी बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो घंटी काली मिर्च (रातो)
- 1 चम्मच मक्खन
- 2-3 किट्स (हरी प्याज, लगभग 1 इन्च हरियो, कटाई)
- 1 ड्यास केनी मिर्च (जमीन, वा ग्राउण्ड चिपपले मरिच, वा स्वाद)
- 2 चम्मच क्रीम क्रीम (भारी)
- 1 चम्मच टमाटर पेस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
एक ग्याँस बर्नर वा ब्रोलर अन्तर्गत खुला आगोमा रातो काली मिर्च भुइँमा छाला राम्ररी चल्छ। तुरुन्तै पेपर थैला वा प्लास्टिकको खाना भण्डारण बैगमा भाप गर्न र छाला ढोका।
यसबाहेक, मध्यम कम तापक्रममा सससिनमा मक्खन पिउने। 1 मिनेटको लागि मक्खन र सटमा हरित प्याज थप्नुहोस्।
घण्टी काली मिर्च छील र बीज र झिल्ली हटाउनुहोस्। चोटी र सस्यान मा हरियो प्याज जोड्नुहोस।
1/4 कप चिकन भाइरस थप्नुहोस् र 3 मिनेटको लागि सिम गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र थोपा गरौं।
ग्लेन्डरमा गीला काली मिर्च मिश्रण जोड्नुहोस्, साथमा मिर्च काली मिर्च मिश्रण नरम नभएसम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
मरिच मिश्रण पकाउन प्रयोग गरिने सॉसपस कुल्ला।
सससेनमा चुरोटको माध्यमबाट रातो मिर्च मिश्रण गर्नुहोस्। क्रीम र टमाटर पेस्ट थप्नुहोस्। जबसम्म राम्रो तापक्रममा कम गर्मीमा हावा हुन्छ। नमक र काली मिर्चको स्वाद जोड्नुहोस्।
यदि वांछित भएमा, सानो छोटो डिशमा सेवा दियो कताईलो रातो रातो काली मिर्च, सिलिलाउरो, वा अजमोदको स्वादको साथ।
क्यूको सूपको लागि गारिशको रूपमा क्विचको साथ सेवा गर्नुहोस्, वा हल्का सेतो पकाएको वा दाँत मिलाएर माछा । तपाईं यस स्वादिष्ट चटनीको लागि धेरै प्रयोगहरू पाउनुहुनेछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
आधारभूत बेकेमेल रस र परिवर्तनहरू
सब्जिहरु को लागि एक त्वरित पनीर सस कसरि बनाएँ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |