Tamarind Margarita एक व्यक्तिगत मनपर्ने हो र यो एकदम राम्रो छ किनकी यो नुस्खामा हामी अनानास थप्दै छौं। परिणाम स्वाद संग जमे भएका पेय हो जुन सानो अँध्यारो, सानो उज्यालो र धेरै उष्णकटिबंधीय हुन्छ र यो धेरै रमाइलो हुन्छ।
यस पेय को अमीरात र अनानास ब्याकअप गर्न एक राम्रो टिकाला छान्नुहोस्। यो तपाईंको उत्तम टेक्ली हुनु पर्दैन, तर बीचमा केहि। जबकि एक ब्लान्को टक्विला एक उत्कृष्ट विकल्प हो, रिपोसोसोस एक अतिरिक्त आयोम जोडने को लागी जो राम्रो छ।
अमाधुनिक चित्रका लागि, जम्मेक्स शायद सबैभन्दा लोकप्रिय ब्रान्ड हो र तपाई प्रायजसो यसलाई धेरै ग्रोर्सको सोडा वा जोसमा लगाउन सक्नुहुन्छ। ताजा अनानास रसलाई मनपर्छ, तपाईं सजिलै डिस्को रस संग यो नुस्खाको लागि हटाउन सक्नुहुनेछ, जुन यसले सजिलो बनाउँछ। साथै, यस पेयको लागि धेरै व्यञ्जनहरूसँग मसँग, म ब्लेंडरमा कोनेको स्प्लो थप्न चाहन्छु किनभने यो सबैसँग एकसाथ ल्याउन र पिउने पूर्ण देखिन्छ।
यो मार्जारिता रिमिंग को लागि एक शानदार उम्मेदवार हो र केहि व्यावहारिक विकल्पहरू छन्। तामार्न मार्गीता जस्तै, ताजिन फलों को सिजन एक उत्कृष्ट विकल्प हो, यद्यपि म दालचीनी - चीनी को पसंद गर्छन। यो बनाउनको लागि म प्राय: 3 भागहरू चीनीमा 1 अंश दाँतमा मिलाउँछ र तपाईं यसलाई स्वाद गर्न समायोजित गर्न सक्नुहुन्छ। चिनियाँ आवेदन गर्नु अघि रिम गीला गर्न कोम प्रयोग गर्नुहोस्। चिनी पाउडर एक अन्य महान जोडा को साथ जोडा छ र अनानास संग धेरै दिलचस्प छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- टेक्ला
- 1 1/2 औंस
- tamarind nectar
- 1 1/2 औंस
- अनानास रस
- 1 कप बर्फ
- गार्निश:
- चिसो रस को टुक्रा
- गार्निश:
- गिलास रिमको लागि दालचीनी शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडरमा अवयवहरू राख्नुहोस्।
- सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस् ।
- एक दालचीनी चिनी रिम संग एक ठुलो margarita गिलास मा डालो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 171 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 22 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |