यी कवितापूर्ण नाशकहरु को रूप मा राख्नुहोस या व्हीप्ड क्रीम को एक गुडियाप संग। तपाईं तिनीहरूलाई पनि आइसक्रीम वा स्पंज केकमाथि चकलेट गर्न कोसिस गर्न सक्नुहुन्छ। तिनीहरू एक अद्भुत बिहानको उपचार वा एक उत्कृष्ट मिठाई बनाउँछिन्, 'नाशपातीको मीठे राम्रोसँग टाढा सुन्तलाको रसले सन्तुलित हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 फर्म पकाउने आँसुहरू
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/3 कप ताजा-निचोड सुन्तला रस
- 1/4 कप पानी
- 1 देखि 2 चम्मच grated नारंगी घेरा
यसलाई कसरी बनाउने?
- पिक्सेल आँसुहरू हल्लाहरू वा क्वार्टरमा काटिए र कोरहरू काट्न।
- एक saucepan मा, मध्यम गर्मी मा चीनी, सुन्तला रस र पानी को गर्मी।
- नाशहरू जोड्नुहोस् र एक सिम्बामा ल्याउनुहोस्।
- 15 मिनेटको लागि गर्मीमा कम, आवरण र सिम्मरिंग जारी राख्नुहोस्, वा नाशपाती निविदा नभएसम्म।
- नाशहरू हटाउनुहोस् र सुन्तला घेरा थप्नुहोस्।
- 5 मिनेट लामो समय सम्म सिरप सिम्मर गर्नुहोस्, त्यसपछि नाशपाती र सिरप र चिल्लो राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 158 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 1 g |