लेभेंडर एक प्यारा, बहुमुखी जड़ी बूटी हो र यो एकदम संतुलित छ, जब बम्बई नीपरी जस्तै एक संतुलित, पुरातत्वपूर्ण जीन वाला जोडी हो। यो उन दुई अवयवहरु को प्रेरणा थियो जुन मार्टिन को यस साधारण विविधता को निर्माण को कारण बन्यो।
सबै आधारभूत मार्टीनिक अवयवहरू छन्, तर तिनीहरू अझै नयाँ ताजा ग्रीष्म सुगन्धको साथ र एक सानो मिठास संग घर बनाएर लैवेंडर सिरप को माध्यम ले बढावा दिइन्छ, जुन यो प्रयास गरे पछि तपाईंको पट्टी मा स्टपल बन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस बंबई नीलम गिन
- 1/2 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 1/2 औंस
- लेभेंडर सरल सिरप
- 2 ड्यासहरू
- सुन्तला बिट्टरहरू
- स्वादको
- गार्निशको लागि लेभेनडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- राम्रो तरिकाले पकाएको ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- लेभेंडर को एक त्रयी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |