सरल (वा चीनी) सिरप सजिलै संग तपाईंको मनपर्ने जड़ीबुटी, जस्तै लैभेंडरलाई बढाउन सकिन्छ। यो सानो बैंगनी जड़ी बूटी कुनै पनि पेय को लागि एक उष्णकटिबंधीय, रोमन वनस्पति स्वाद जोडने को लागि आदर्श छ र तुरुन्त वसंत को एक बगैचा मा परिवहन गर्नेछ।
तपाईंको लेभेनडर छनौट गर्दा, कलिन खोल्न नसक्ने प्रयोग गर्नुहोस् र पूर्णतया फूल पुर्याउनुहोस् - उत्कृष्ट सुगन्धित गुणहरूको लागि, पुरातन बैंगनीमा तर अझै दृढतापूर्वक लिपि किनेका लागि जानुहोस्। तपाईं सूखे लैवेंडर पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, जुन धेरै भन्दा बढी प्राकृतिक खानाको भाडामा फेला पार्न सकिन्छ।
यदि तपाई मनपर्थ्यो भने, यो सिरपमा रोसेमरी थप्नुहोस्। दुई जडी बूटीहरू सिद्ध साथीहरू छन् र यो संयोजन कुनै पनि पेयमा प्रयोग गर्दछ जुन एक वा अर्कोको लागि कल गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी
- 3 चम्मचहरू
- ताजा वा सूखे लैवेंडर फूलहरू
- 2 कप चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानी ल्याउनुहुन्छ र फोडामा लैवेंडर।
- पूर्ण रूपमा भंग नभएसम्म चाँदीमा हिंड्नुहोस्।
- गर्मी घटाउनुहोस् र लगभग 15 मिनेटको लागि उकालो।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कम्तिमा 1 घण्टाको लागि ठुलो र खपत गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- लेभेंडर रोक्नुहोस्।
- बोतलमा राख्नुहोस् र फ्रिजमा राख्नुहोस्। यसले लगभग 2 हप्ताको लागि राम्रो भण्डार गर्नेछ।
नुस्खा एक धेरै मीठो सिरप बनाउँछ र 1 कप भन्दा माथि उठाउनेछ। यदि तपाईं थप बनाउन चाहनुहुन्छ भने, केवल सबै सामग्रीहरू डबल वा ट्रिपल गर्नुहोस्।
लवेंडर हनी सरल सिरप
यस शेरको लागि हनी सुँगुरको एक भागको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। यसले उज्यालो फूलहरूको लागि गहिरो पृष्ठभूमि थप्छ र व्हिस्की, रम, र अन्य अँध्यारो आत्माले पेयहरूमा मिश्रणको लागि एकदम सही छ।
सिरप बनाउन, 1 कप पानी ल्याउन र लावेंडर फूलहरूको 1 चम्मच एक फोडामा ल्याउनुहोस्। 1/2 कप शर्करा र 1 कप शहद थप गर्नुहोस् र हलचल नगरेसम्म हलचल गर्नुहोस्। गर्मी घटाउनु अघि 15 मिनेटको लागि गर्मी घटाउनुहोस्। ठुलो ठोक्नुहोस्, त्यसपछि तनाव र बोतल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |