धेरै कच्चा खाद्य व्यञ्जनहरूले काजुको दूध वा अर्को "अखरोट दूध" जस्ता कच्चा بادम दूधको रूपमा कल गर्छ। कच्चे काजू दूध आफ्नै मा स्वादिष्ट छ, एक शाकाहारी दूध नाश्ता अनाज संग विकल्प या थोडा दाल र अख्तियार संग मसालेदार को रूप मा। यदि तपाईं गैर डेयरी दूध को विकल्प को रूप मा काजू दूध को कोशिश गर्न चाहते हो, यहाँ एक कच्चे काजु को दूध कसरि बनाइन्छ, वेगान्स को लागि उपयुक्त र उन कच्चे खाना आहार मा पनि ।
सबै अखरोट दूधबाट, काजू दूध टाढा मेरो मनपर्ने हो। यो साँच्चिकै स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप काजू (कच्चा)
- 2 कप पानी (प्लस अझ बढि लागि)
- वैकल्पिक: ड्यास
- agave nectar (या मेपल सिरप या महो जस्तै अन्य कच्चे स्वीटजर)
यसलाई कसरी बनाउने?
पानीको साथ कच्चा काजूहरू राख्नुहोस् र कम्तिमा एक घण्टाको लागि लिने अनुमति दिनुहोस् (अझ बढि छ, यदि तपाई लामो समय पर्खनुहोस्!)। नाली र कुल्ला।
भिजेको काजू र 2 कप पानी एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा र सुचारू सम्म प्रक्रिया कम्तीमा एक पूर्ण मिनेट। स्वादको लागि कच्चा मीठानेवाला, जस्तै एगवेर मिटरको ड्यास थप्नुहोस्।
तपाईं आफ्नो व्यक्तिगत प्राथमिकता अनुसार निर्भर, तपाईंको कच्चा काजू दूधको मोटाई भिन्न गर्न को लागी अधिक वा कम पानी प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, तर सामान्यमा, तपाईं काजूको 1: 4 अनुपात पानीको लागि चाहानुहुन्छ।
तपाईं व्यक्तिगत प्राथमिकताको आधारमा आफ्नो कच्चे काजू दूधलाई रोक्न पनि सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 70 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 58 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |