नारियल चावल एक सुगंधित मिठाई स्वेरी चावल हो जुन जोडाहरु विशेष गरी राम्रो तरिकाले समुद्री खाना संग। नारियल चावल तयारी गर्न यो विशेष विधि कोलम्बियाबाट आउँछ, र यो नारियल दूध पकाउँछ जब सम्म यो अलग हुन्छ र नरिवल सुलभलाई कारवाही गर्न सुरु गर्नुहोस् र भूरा बदल्नुहोस्। परिणामकारी धनी टोस्टड नारियल स्वादले चावलमा पकाएको छ, खैरोड नरिवलको स्वादिष्ट क्रिसमस बिट्स सहित। किशमिशको मीठापनको स्पर्श थपिन्छ, तर यो निश्चित रूपले एक धनी चावल हो। यो क्रीमयुक्त नरिवल सॉस मा चिकन संग स्वादिष्ट सेवा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 13.5-औंस दूधको नारियल गर्न सक्छ
- 2 कप चावल
- 1/4 कप किशमिश
- 3 कप पानी
- 1 चम्मच नमक
- 1-2 चम्मचौं शताब्दी
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा भारी मात्रामा एक नारियल दूध राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- तरल नखाए सम्म सम्म नारियल नारियल दूधलाई सिम गर्नुहोस्, र नारियल सुल्लहरू तेलबाट अलग हुन सुरु हुन्छ। पकाउन जारी राख्नुहोस्, न्यानो सोसाइडले अँध्यारो सुनको खैरो रंगको रंग नपनाएसम्म, लगातार स्थिर रहन्छ।
- नरिवल दूधको साथ बर्तनमा चावल र किशमिशहरू हल गर्नुहोस्। पानी, नुन, र चीनी जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- पानीको फोडामा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि गर्मी कम गर्नुहोस् र चावललाई तातो पार्नुहोस्, लगभग 15-20 मिनेटको लागि। गर्मी बन्द गर्नुहोस् र चावललाई 5-10 मिनेटको लागि स्टोभमा रहन दिनुहोस्।
- चावल फ्लाफ र सेवा गर्नुहोस्।
4-6 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 418 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |