ती सरल महान उत्तरी सेतो सेम स्यालो, सिजनहरू र कजुन पकाउने पवित्र ट्रिनिटीमा सुस्त कुकरमा पकाएको छ; प्याज, अजमेर, र घंटी मिर्च।
मैले सेतो गाजर र जडीबुटीहरू सेम र अतिरिक्त बेकनमा थपे। एन्जीको सेम।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड। ठूलो उत्तरी सेतो सेम
- 3 देखि 4 बेकन को स्ट्रिप्स (diced)
- 1/4 कप कटा प्याज
- 1/4 कप घंटी मिर्च
- 1/4 कप अजवाइन
- ड्यास नमक र काली मिर्च
- 1 कप गरम पकाएको चावल
यसलाई कसरी बनाउने?
- बियरले फ्रिजमा रातभर तान्नु पर्छ; नाली
- डच ओवनमा सेम राख्नुहोस्; ताजा पानीको साथ लिनुहोस्। टिन्ड सम्म सिम्मर सिम्मर, लगभग 1 देखि 1/2 घण्टा सम्म।
- सुप्रो कुकरमा सेमहरू स्थानान्तरण गर्नुहोस् र बेकन र प्याज जोड्नुहोस्; कवर गर्नुहोस् र उच्च मा 3 देखि 4 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च संग मौसम को स्वाद।
- एघीको नोट - यदि सेमहरू पकाएको छ तर रसहरू धेरै पतली हुन्छन्, तपाईंले स्टोभमा सेमलाई उखाउन सक्नु हुँदैन जबसम्म यो मोटो हुन्छ।
- तातो पकाएको चामोमा सेमहरू सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 293 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 62 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 15 जी |