प्रायद्वीप कम ज्ञात क्लासिक ककटेल मध्ये एक छ जुन लामो मनपर्ने एपर्टिफ भएको छ। जहाँ मार्टिनी सुकिन्छ, प्रमोदवन सुत्ने र फलफूल र ग्रीष्म ऋतुको खानेकुरा राम्रो लाग्ने हुन्छ।
यदि तपाईं गर्न सक्नुहुनेछ, खुट्टा र जुत्ताको लागि ताजा निचोड सुन्तलाको रस प्रयोग गर्नुहोस्, मार्टिन मिलर जस्तै लन्डन सुखार्ने एकदम राम्रो छ।
यो पेय को माथि संस्करण हो, तर प्रमोदवन शूटर पनि सुन्दर छ। त्यो बनाउनको लागी, यी तीन अवयवहरूको समान भागहरू सँधै र यसलाई शटका गिलासमा रोक्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- gin
- 1 औंस स्वभाव ब्रान्ड
- 2 औंस
- सुन्तलको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- राम्रो तरिकाले पकाएको ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 151 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |