यो पनीनिकको लागि यो सजिलो अण्डाकार र मेयोनेज-मुक्त शाकाहारी र भेग आलु सलाद नुस्खा उत्तम हुन्छ, किनकी तपाई प्रशीतनको बारेमा चिन्ता गर्नुहुन्न। यो पनि हरा हरितियों को एक स्वस्थ ड्यास छ, हरी मटर र केले सहित, त्यसैले तपाईं केहि भिटामिन र फाइबर पनि प्राप्त गर्दै छन्। तपाईं क्लासिक अमेरिकन आलु सलाद वा एक भान्डा जर्मन आलु सलाद को लागि यो सेगन नुस्खा को पनि प्रयास गर्न चाहते हो जुन गर्म या चिसो को सेवा गर्न सकिन्छ।
साथै शाकाहारी र भेगको रूपमा, यो आलु सलाद नुस्खा पनि स्वाभाविक रूपले लुट-मुक्त हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूला आलुहरू ((बेकिंग आलु वा 7-8 सानो आलु, हल्का उबलिएको र 2 इन्च चकमा फसेको)
- 1/2 रात प्याज (diced)
- 2 रिबेल पेलरी (diced)
- 2 कप हरी मटर (जमे भएका, दाँतवाट)
- 4 हरा प्याज (diced)
- वैकल्पिक: 2 पाना काली (टुक्रा गरिएको)
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- 3/4 चम्मच समुद्र नमक (वा स्वाद)
- 3/4 चम्मच काली मिर्च (ताजा मैदान, वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलु खोल्न नबिर्सनुहोस्। तिनीहरू धेरै नरम हुनु हुँदैन किनकि तिनीहरू अलग हुन्छन। टुक्राहरू रोक्न सुरू गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- सबै सामग्रीहरू ठूलो साथमा ठूलो कटोरा टॉस गर्नुहोस्। स्वाद गर्न थप नमक र काली मिर्च थप्नुहोस्। यसको त्यो सजिलो छ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 240 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 481 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 7 g |