क्रीम, ट्रिपल सेकेन्ड र जिन एक रोचक ककटेल प्रसन्नको लागि जुत्ता। एन्जिल को डाइट एक डेमी पार्टी मा सेवा गर्न एक अद्भुत मिठाई ककटेल हो । एक सावधानी म यस पेयको लागि छ भन्ने कुरा निश्चित छ कि यो क्रीममा गर्न सकिन किनकी केवल एकदम धेरै धेरै सजिलै अन्यथा ठूलो ककटेल बर्बाद गर्न सक्छ। पहेंलो गुलाबी रंग ग्रेनेडीन को परिणाम हो, जुन तपाईं आफैलाई बनाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस जिन
- 3/4 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 1 औंस
- क्रीम
- 2-3 ड्यासहरू ग्रेनेडाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
- अवयवहरूलाई एक शेकरमा बर्फ क्यूबहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 234 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |