बार्बरी कोस्ट एक साँच्चै अनोखा स्वाद छ, जबकि यो सबैको मनपर्ने हुन सक्दैन, यो रोचक ककटेल एक प्रयास दिन को लागी कारण हो। मिठाई सामग्रीले चिकनी, मलाई मलाई आधार बनाउँछ जब जिइन र स्कचले क्यारेक्टरलाई ब्यालेन्सको लागि पेय आवश्यकताहरू थप गर्दछ। यी दुई अवयवहरूका विशेषताहरू बिना बारबरी तट बोरिंग हुनेछ र केवल एक अर्काको मासुको पेय।
एउटा चीज जुन म सिफारिस गर्छु, अधिक सूक्ष्म वर्णको साथ स्कच प्रयोग गर्न जस्तै लचिलो वा हाइल्याण्ड क्षेत्रहरू । भारी पीडित स्कस्चेक मध्ये कुनै पनि विशेष रूप देखि दुलही को विपरीत एक अधिक हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 201 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |