"आइस क्रीम" को एशियाई संस्करण वास्तवमा डेयरी उत्पादनहरूको सट्टा नारियल दूधको साथ बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप unsweetened नारियल दूध
- 1/2 कप ठुलो शर्करा (वा दाँत मिलाएर चिनो, वा स्वाद)
- 1/4 चम्मच नरिवल निकासी (वैकल्पिक)
- 1/4 कपले न्यानो भएको नारियल ब्रेक
- 1/4 कप टूस्टेड नारियल (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिनियाँ भंग गर्न नसक्ने, नारियल दूध र चिनो जोड्नुहोस्।
- निकासी र नारियल ब्रेकमा हलचल।
- निर्माताको दिशानिर्देश अनुसार कठोर वा आइसक्रिम निर्मातामा तयार पार्नु कहिलेकाहीँ कहिलेकाहीँ कहिलेकाहीँ हिउँदिरहन्छ।
- सेवा भन्दा पहिले टोस्ट गरिएको नारियलसँग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 604 |
| कुल मोटा | 54 जी |
| पागलिएको बोसो | 48 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 34 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |