चीनी अखरोट कुकीजको लागि यो अविश्वसनीय रूपले सजिलो नुस्खा निश्चित छ कि तपाईले उनीहरूको सेवालाई पनि प्रसन्न तुल्याउने, चाहे चीन नयाँ वर्ष, मानक क्रिसमसको कुकी विकल्पहरूको विकल्पको रूपमा, वा एक विशेष उपचारको रूपमा मात्र। यी छुट्टिहरूमा पारंपरिक चीनी उपचार हो । यो नुस्खाको लागि अखरोट पूर्व- प्रहार गर्नु सरल र सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप आउँ (सबै उद्देश्य)
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 कप / 1 स्टिक बटर (नरम)
- 1/2 कप छोटो (सब्जी)
- 2/3 कप शर्करा (सेतो)
- 1/3 कप शर्करा (भूरा)
- 2 मध्यम अन्डा
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/3 - 1/2 कप अखरोट (हल वा ठूलो टुक्राहरु, टोस्टड, पतला कटाई)
- वैकल्पिक: 1 अण्डा (हल्का पीडा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व ओवन 325 डिग्री फारेनहाइट (162.5 डिग्री सेल्सियस) सम्म।
- आटा उकालो, बेकिंग पाउडर, एक मध्यम कटोरा मा सोडा र नुन पाक।
- ठूलो कटोरा मा, मक्खन वा मार्जारीलाई हराउन, बिजुली र सेतो र खैरो रंगको बिरुवालाई बिजुली मिक्सर प्रयोग गर्नुहोस्। अण्ड र वेनिला निकाल्नुहोस थप गर्नुहोस्, र राम्रोसँग मिल्दैन। टोस्ट्ड बटुआमा हलचल।
- आटा मिश्रणमा हलचल र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। लग-आकारको आटामा आटा मिश्रण आकार गर्न तपाईंको औंलाहरू प्रयोग गर्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोमा कुकी आटा लुकाउनुहोस् र 4 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- कुकी आटाको एक टुक्रा काट्नुहोस् (लगभग 1 चम्मच, गोल्फ बॉलको आकारको बारे मा) र सानो बलमा 1 इन्च व्यासमा बनाउनुहोस्। हल्कासाथ ग्रीड कुकी ट्रेमा राख्नुहोस्, लगभग 2 इन्च अलग। प्रत्येक कुकीको मध्यमा एउटा अखरोट आधा थिच्नुहोस्। प्रयोग गर्दा अण्डाको धुलोमा वरपरको वरिपरि ब्रश गर्नुहोस्।
- कुकीजहरू 325 डिग्रीमा पुग्नुहोस् जुन 15 - 17 मिनेटको लागि, वा सुनको खैरोसम्म। जब राम्ररी ठोक्कियो, भण्डारणमा भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 183 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 59 मिलीग्राम |
| सोडियम | 144 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |