चकलेट-आवरणित किशमिशहरू क्लासिक कैंडी हुन् जुन घरमा सजिलो छ। तपाईं फेरि पसलमा बक्स किन्न सक्नुहुन्न!
यी चकलेट-आवरण किशमिशहरू आफ्नै मा खाओ, वा तिनीहरूलाई माछाहरू, स्न्याक्स मिक्सहरू, या दहीमा थप गर्नुहोस्। तपाईं यो नुस्खा मा केहि या सबै किशमिशहरुको लागि अन्य सूखे फल को बदलन संग प्रयोग गर्न सक्छन्, र चकलेट को मिश्रण को कोशिश करो! सेतो चकलेट र दूध चकलेट दुवै भिन्न तत्वहरू थप्नुहोस् जुन खेल खेल्न रमाइलो हुन सक्छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 अजीब (1/2 कप) अर्ध मिठो चकलेट, कटाई
- 1/2 चम्मच तेल (नरिवल तेलको सुझाव दिइएको छ)
- 1 कप मोटो, नम किशमिश
यसलाई कसरी बनाउने?
1. पाचन पेपर वा मोक्स पेपरको साथ लिङ्क गरी पकाउने पाना तयार गर्नुहोस् र अहिलेको लागि सेट गर्नुहोस्।
2. माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरा र माइक्रोवेवमा कटा चकलेट र तेल पिरोल्न नसक्नुहोस्, प्रत्येक 30 सेकेन्डपछि पनीर घटाउन रोक्न उत्साहित हुन्छ।
3. एक पटक चकलेट पिघ्न र सुत्ने बेला, किशमिशहरू जोड्नुहोस् र चकलेटसँग राम्रो लेपित नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्। चकलेट किशमिशमा पतली कोटिंग हुनेछ।
4. तयार पाक पानामा चकलेट-आवरण किशमिशहरू स्क्रैप गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई अलग गर्ने प्रयास गर्नुहोस्, त्यसैले त्यहाँ कुनै ठूलो पर्दा छैन।
5. चकलेट सेट गर्न ट्रे प्रशीतन गर्नुहोस्, लगभग 15 मिनेटको लागि, त्यसपछि व्यक्तिगत किशमिशमा कुनै पनि चप्पल तोक्नुहोस्। एक हप्ता सम्म फ्रिजमा चकलेट-कवर गरिएको किशिस स्टोर गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 527 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 24 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 85 जी |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 6 g |