तपाईंको मफिन टिन मिठाई भन्दा धेरै गर्न सक्छ! सजिलो आलुमा स्लाइस, पनीर, र हृदय ड्रेसिंग मसाले सजिलै व्यक्तिगत सर्भरमा सान्त्वना आलु साइड डिश बनाउन। यो आलु काटीले पनि ठूलो बनाउछ नाश्ता वा दुलहीको किनारा बनाउँछ, साथ साथै ठूलो सभाका लागि सजिलो एपटेकर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- पाक कला स्प्रे
- 1.5 एलबीएस रस्केट आलु (तपाईंलाई एक स्टार्च आलु को आवश्यकता छ)
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 लसुन लौह, कुचल
- ¼ कप भारी क्रीम
- आधा चम्मच नमक
- काली मिर्च स्वाद गर्न
- 1 कप ग्रेटेड पाडेर पनीर (तपाइँ अन्य चीजहरू स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुन्छ)
- 1 चम्मच सूखे थिम
- मानक 12 कप मफिन टिन
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवन 350F सम्म
खाना पकाउने स्प्रे संग मफिन टिन स्प्रे गर्नुहोस्
त्यसपछि प्वाल आलुले एक इन्च मोटाईको लगभग 1/10 को पतली स्लाइसमा टुक्रा बनाउँछ। तपाईं कभर राउन्ड प्राप्त गर्न कटर प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
माइक्रोवेव सुरक्षित कटोरामा मक्खन र लसुन राख्नुहोस्। लगभग 30 सेकेन्डको लागि पिघ्नुहोस्, वा मक्खन पूर्णतया पिघ्न सम्म। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
क्रीम, नमक र काली मिर्च लसुन मक्खन मिश्रण र हलचल।
प्रत्येक कपको मफिन टिनमा स्टक आलु स्लाइसहरू सम्म पुग्छ जबसम्म ती लगभग आधा बाटो तिर जान्छ। तपाईं केवल आधा स्लाइस प्रयोग गर्नुहुनेछ।
प्रत्येक स्ट्याकले आधा-क्रीम मिश्रणको थोरै चम्मच र थिमको एक चुन्च संग।
प्रत्येक आलु स्ट्याकमा बाहिर पनीर पनीर निकाल्नुहोस्।
बाँकी आलु स्लाइसहरूसँग स्ट्याक गर्नुहोस्। शेष क्रीम मिश्र संग बहाव र शेष थाइम।
ढोका ढोकाले एल्युमीनियम पन्नी र लगभग 35 मिनेटको लागि पकाउँछ।
ओवनबाट हटाउनुहोस्, बाँकी पनीर ढोकाहरू बाहिर हटाउनुहोस् र 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, हटाइयो। तपाईं तिनीहरूलाई सुनको खैरो अब्दुल हुनुपर्छ आलु नरम हुनु पर्छ।
सेवा गर्न अघि 5 मिनेटका लागि खडा हुनुहोस्। यो नाश्ता वा रात का खाना को लागि, अण्डा या एक प्रवेश को बगल मा राम्रो काम हो। तिनीहरू औठाछाप खानाहरू / एपटेकरहरू पनि उत्कृष्ट छन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1128 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 598 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 273 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |