यस मार्टिनको चार्टर्ट प्रयोग जडी बूटी को सूक्ष्म टच र एक शानदार हरियो रंग थप्छ जसले ताल को चमक बनाउँछ र यसलाई क्लासिक गिन मार्टीनी बाट राम्रो स्विच गर्दछ। ग्रीन ककटेलको लागि उत्कृष्ट रङ हो र यो केहि केहि हो जसले मिडियाोरी वा हरियो सेब schnapps मा निर्भर गर्दैन, यो एकदम फरक स्वाद हो र एक भन्न सक्छ यो एक र अधिक केहि परिष्कृत छ।
यदि तपाई मनपराउनुभएको सानो जैतूनको रस थप्दा तपाईं यसलाई गन्दा बनाउन सक्नुहुनेछ, वा तपाईलाई अझ बढी सूक्ष्म हुनसक्छ र यसको सट्टा तीन जैतूनको साथ खरिद गरेर जैतूनको सार थप्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस जिन
- 1/2 औंस
- हरियो चटाईज्यूज
- 1/2 औंस
- सूखी वर्माउथ
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 208 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |